Отац Бранко Вујачић: „Вјера је дубоко уткана у биће човјека“
Избором Високопреосвећеног Митрополита црногорско-приморског Јоаникија и Епископа будимљанско-никшићког Г. Методија потврдило се оно што је Митрополит Амфилохије често понављао да је глас народа глас Божији.
„Да на многаја и благаја љета управљају Црквом Христовом у Црној Гори слиједећи пут блаженопочившег Митрополита Амфилохија“- казао је отац Бранко Вујачић на почетку емисије.
Отац Бранко је у наставку емисије тумачио Свето Јеванђеље на данашњу Свету недјељу-Недјељу Самарјанке.
Отац Бранко је затим говорио и о светитељским ликовима светитеља које ћемо прославити наредне седмице Светог Стефана Пиперског, Светих цара Константина и царице Јелене и Светог Јована Владимира.
Отац Бранко Вујачић је, након уводних тема, одговарао на постављена питања наших слушалаца на која ћете одговоре чути ако одслушате ову душекорисну емисију коју вам топло препоручујемо.