Moleban Podgorica

Studenti ne daju svetinje (preko 2250 potpisa podrške stidenata Srpskoj Pravoslavnoj Crkvi)

  1. Stevanović Mihailo- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  2. Vasiljević Marko- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  3. Šćekić Vasilije- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  4. Janović Jovana- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  5. Joksimović Jelena- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  6. Vojvodić Milica- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  7. Maraš Anja- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  8. Ognjenović Miloš- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  9. Minić Jovana- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  10. Kalezić Hristina- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  11. Đurišić Matija- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  12. Ćaćić Katarina- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  13. Milatović Nevena- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  14. Đurišić Jovana- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  15. Otašević Biljana- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  16. Šćekić Nikolina- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  17. Adilović Amer- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  18. Matović Maja- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  19. Tijanić Bogdana- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  20. Popović Katarina- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  21. Miketić Katerina- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  22. Jeremić Nikolina- Engleski jezik i književnost, Filološki fakultet
  23. Filipović Dijana- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  24. Vujadinović Anastasija- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  25. Žižić Milena- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  26. Knežević Kristina- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  27. Guberinić Sara- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  28. Šturanović Dijana- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  29. Vuksanović Aleksandra- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  30. Bošković Kristina- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  31. Spasojević Luka- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  32. Vuković Tina- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  33. Bečić Ana- Ruski jezik i književnost, Filološki fakultet
  34. Marija Mijović- Ruski jezik i književnost, Filološki fakultet
  35. Ivanović Lana- Pedagogija, Filozofski fakultet
  36. Anja Bojanović- Pedagogija, Filozofski fakultet
  37. Bečić Slađana- Istorija, Filozofski fakultet
  38. Babović Nikolina- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  39. Radović Uroš- Italijanski jezik i književnost, Filološki fakultet
  40. Vujović Katarina- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  41. Ivanović Sara- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  42. Dubljević Mihailo – Istorija, Filozofski fakultet
  43. Simonović Ljubica- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  44. Rašković Milica- Ruski jezik i književnost, Filološki fakultet
  45. Spasojević Luka- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  46. Božović Bojan- Istorija, Filozofski fakultet
  47. Krsmanović Manojle- Geografija, Filozofski fakultet
  48. Delić Mladen- Geografija, Filozofski fakultet
  49. Asanović Bojan- Istorija, Filozofski fakultet
  50. Slović Rade- Istorija, Filozofski fakultet
  51. Rutešić Mihailo- Geografija, Filozofski fakultet
  52. Ćeranić Sreten- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  53. Đerić Tijana- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  54. Stojanović Vojin- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  55. Pavićević Anđela- Filozofija, Filozofski fakultet
  56. Šolaja Bojana- Filozofija, Filozofski fakultet
  57. Čukić Maja- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  58. Kršikapa Jelena- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  59. Klikovac Nataša- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  60. Vuković Stanko- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  61. Grujičić Božica- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  62. Gošović Slađana- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  63. Mirković Ivana- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  64. Vukić Staša- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  65. Tijanić Aleksandra- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  66. Turović Aljoša- Sociologija, Filozofski fakultet
  67. Đuričković Nikolina- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  68. Bajić Aleksandra- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  69. Šaković Jelena- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  70. Bojović Hristina- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  71. Minić Dragana- Filozofija, Filozofski fakultet
  72. Kilibarda Stevan- Psihologija, Filozofski fakultet
  73. Jovanović Tamara- Crnogorski kezik i književnost, Filološki fakultet
  74. Jovanović Angelina- Crnogorski kezik i književnost, Filološki fakultet
  75. Kovačević Radojica- Geografija, Filozofski fakultet
  76. Pupović Nataša- Filozofija, Filozofski fakultet
  77. Joksimović Ksenija- Crnogorski kezik i književnost, Filološki fakultet
  78. Kankaraš Mihailo- Crnogorski kezik i književnost, Filološki fakultet
  79. Matović Ivona- Crnogorski kezik i književnost, Filološki fakultet
  80. Knežević Luka- Psihologija, Filozofski fakultet
  81. Dendić Sara- Sociologija, Filozofski fakultet
  82. Jasović Viktor- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  83. Zečević Đurđina- Crnogorski kezik i književnost, Filološki fakultet
  84. Ćeranić Snežana- Pedagogija, Filozofski fakultet
  85. Peković Anđela- Filozofija, Filozofski fakultet
  86. Srdanović Lazar- Ruski jezik i književnost, Filološki fakultet
  87. Vojvodić Maksim- Istorija, Filozofski fakultet
  88. Janković Ksenija- Sociologija, Filozofski fakultet
  89. Miljanić Vesna- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  90. Bajić Anđela- Sociologija, Filozofski fakultet
  91. Kilibarda Miljana- Sociologija, Filozofski fakultet
  92. Vujačić Novak- Njemački jezik i književnost, Filološki fakultet
  93. Mirković Obrad- Crnogorski kezik i književnost, Filološki fakultet
  94. Mijajlović Tijana- Predškolsko vaspitanje i obrazovanje, Filozofski fakultet
  95. Tošić Aleksandar- Filozofija, Filozofski fakultet
  96. Jelić Jovana- Istorija, Filozofski fakultet
  97. Femić Jović- Istorija, Filozofski fakultet
  98. Kandić Slavica- Obrazovanje učitelja, Filozofski fakultet
  99. Čvorović Nevena- Predškolsko vaspitanje i obrazovanje, Filozofski fakultet
  100. Femić Jelena- Predškolsko vaspitanje i obrazovanje, Filozofski fakultet
  101. Kankaraš Marija- Predškolsko vaspitanje i obrazovanje, Filozofski fakultet
  102. Đurišić Neda- Psihologija, Filozofski fakultet
  103. Berilaža Danilo- Psihologija, Filozofski fakultet
  104. Vulić Milica- Geografija, Filozofski fakultet
  105. Matović Aljoša- Sociologija, Filozofski fakultet
  106. Kastratović Jelena- Istorija, Filozofski fakultet
  107. Bakić Nika- Istorija, Filozofski fakultet
  108. Ćuković Milena- Filozofija, Filozofski fakultet
  109. Jović Zorana- Pedagogija, Filozofski fakultet
  110. Aleksić Velimir- Geografija, Filozofski fakultet
  111. Radović Anđela- Psihologija, Filozofski fakultet
  112. Skempri Ioanna- Obrazovanje učitelja, Filozofski fakultet
  113. Petrović Sara- Predškolsko vaspitanje i obrazovanje, Filozofski fakultet
  114. Vujović Stefan- Obrazovanje učitelja, Filozofski fakultet
  115. Damjanović Milica- Ruski jezik i književnost, Filološki fakultet
  116. Bulatović Marica- Srpski jezik i književnost, Filološki fakultet
  117. Osmajlić Jelena- Predškolsko vaspitanje i obrazovanje, Filozofski fakultet
  118. Đukić Stefan- Geografija, Filozofski fakultet
  119. Dobrašinović Nikola- Geografija, Filozofski fakultet
  120. Božović Milosav- Geografija, Filozofski fakultet
  121. Milena Ivanović – Predškolsko vaspitanje i obrazovanje, Filozofski fakultet
  122. Stanišić Sreten- Njemački jezik i književnost, Filološki fakultet
  123. Kovačević Hristina- Njemački jezik i književnost, Filološki fakultet
  124. Šćekić Ivona- Njemački jezik i književnost, Filološki fakultet
  125. Kovačević Aleksandra- Ruski jezik i književnost, Filološki fakultet
  126. Mitrović Ksenija- Ruski jezik i književnost, Filološki fakultet
  127. Popadić Petar- Filozofija, Filozofski fakultet
  128. Radonjić Mina- Sociologija, Filozofski fakultet
  129. Lalatović Đuro – Biljna proizvodnja
  130. Krstović Živko – Biljna proizvodnja
  131. Vulić Luka – Biljna proizvodnja
  132. Aleksandar Đurđevac – Animalna prizvodnja
  133. Anđa Knežević – Biljna proizvodnja
  134. Nađa Stijepović – Biljna proizvodnja
  135. Anastasija Jokić – Biljna proizvodnja
  136. Nikola Obradović – Biljna proizvodnja
  137. Marija Kovačević – Biljna proizvodnja
  138. Ana Zindović – Biljna proizvodnja
  139. Suzana Sošić – Biljna proizvodnja
  140. Bojana Zejak – Biljna proizvodnja
  141. Sanja Bijelić – Biljna proizvodnja
  142. Jovana Spasojević – Biljna proizvodnja
  143. Rajka Radić – Biljna proizvodnja
  144. Sandra Džoganović – Biljna proizvodnja
  145. Zorana Kljajević – Biljna proizvodnja
  146. Rajković Bogdan – Biljna proizvodnja
  147. Ivana Koprivica – Biljna proizvodnja
  148. Nina Pantović – Biljna proizvodnja
  149. Aleksandra Zečević – Biljna proizvodnja
  150. Jelić Tijana – Animalna proizvodnja
  151. Marković Marko – Animalna proizvodnja
  152. Golubović Marijana – Animalna proizvodnja
  153. Garović Maksim – Animalna proizvodnja
  154. Damjanović Nikolina – Animalna proizvodnja
  155. Stanković Svetozar – Animalna proizvodnja
  156. Zeković Milena – Animalna proizvodnja
  157. Hristina Šekularac – Biljna proizvodnja
  158. Tatjana Bulatović – Biljna proizvodnja
  159. Nikolina Mušikić – Biljna proizvodnja
  160. Vlajko Nikolić, UCG, PMF, Fizika
  161. Nikola Ostojić,UCG, PMF, Fizika
  162. Stefan Savićević, UCG, Mašinski fakultet
  163. Peko Nikolić, UCG ETF SPR
  164. Dejan Delić, UCG, Mašinski fakultet
  165. Petar Mrkaić, UCG, Mašinski fakultet
  166. Dejan Lutovac, UCG, Mašinski fakultet
  167. Nebojša Kasalica, UCG, PMF
  168. Marko Bošković, UCG, ETF-Magistrant
  169. Stojan Terzić, FDES-Magistrant
  170. Slaviša Zeković, UDG- Matematika
  171. Stefan Šipovac, UCG, Mašinski fakultet
  172. Jovan Radanović, UCG, Medicinski fakultet
  173. Jelena Veličković, UCG, ETF
  174. Anđelko Obradović, UCG, ETF
  175. Nikola Đukić, UCG, ETF
  176. Snežana Radović, UCG, PMF
  177. Jovana Bogdanović, UCG, PMF-Magistrant
  178. Sanja Miljanić, UCG, Medicinski Fakultet
  179. Milisav Minić, UCG, ETF
  180. Lazar Braunović, UCG, PMF, Fizika
  181. Miloš Duborija, UCG, PMF
  182. Vladimir Kontić, UCG, PMF
  183. Luka Tapušković, UCG, FTH
  184. Anđela Šaletić, UCG, PMF, Fizika
  185. Jelena Šćepanović, UCG, Pravni fakultet
  186. Katarina Bojović, UCG, Farmacija
  187. Sandra Bubanja, UCG, Farmacija
  188. Tamara Savić, UCG, Farmacija
  189. Nemanja Savić, UCG, Pravni fakultet
  190. Zarija Lutovac, UCG, Farmacija
  191. Filip Lončar, UCG, FPN
  192. Milica Nikolić, UCG, PMF, Fizika
  193. Katarina Đelović, UDG, Geodezija
  194. Anica Knežević, UCG, Metalurško-Tehnološki fakultet
  195. Jovana Pešić, UCG, Pravni fakultet
  196. Duško Jakovljević, UCG, Građevinski fakultet
  197. Mlađan Milović, UCG, Građevinski fakultet
  198. Božidar Janketić, UCG, PMF
  199. Danica Knežević, UCG, ETF
  200. Anđela Vešović, UCG, PMF, Fizika
  201. Gavrilo Šćekić, UCG, Građevinski fakultet
  202. Anđela Brnović, Univerzitet u Novom Sadu, Hemija-Doktorant
  203. Sandra Draganić, FTH
  204. Dragana Perović, FTH
  205. Katarina Maksimović, FTH
  206. Teodora Tapušković, BU, FMU
  207. Anica Jovanović, FTH
  208. Valentina Peruničić, Poslovne studije
  209. Radovan Rabrenović, FTH
  210. Lazar Jokanović, FTH
  211. Tomić Svetlana- Fakultet političkih nauka
  212. Stefan Miličić, UCG, Mašinski fakultet
  213. Valentina Rakonjac, UCG, Pravni fakultet, Bezbjednost i kriminalistika
  214. Jelena Manojlović, UCG, Mašinski fakultet
  215. Milica Karadžić, UCG, Mašinski fakultet
  216. Kosta Milačić, UCG, Ekonomski fakultet
  217. Lazar Laličić, Fakultet stranih jezika
  218. Anđela Pajković, UCG, Ekonomski fakultet
  219. Ljubica Lekić, UCG, Ekonomski fakultet
  220. Matija Barjaktarević, UCG, ETF
  221. Ignjat Babić, UCG, Mašinski fakultet
  222. Matija Tijanić, UCG, ETF
  223. Vladimir Jovović, UCG, ETF
  224. Bogdan Bojović, UCG, Medicinski fakultet
  225. Božidar Dašić, UCG, Medicinski fakultet
  226. Aleksandar Bakrač, UCG, Mašinski fakultet
  227. Stefan Džaković, UCG, Ekonomski fakultet
  228. Božidar Ćirković, UCG, Mašinski fakultet
  229. Jelena Ćirković, UCG, Mašinski fakultet
  230. Ilija Ćirković, UCG, Građevinski fakultet
  231. Slavko Tijanić, UIS, Stomatologija
  232. Aleksandra Pešić, Arhitektonski fakultet
  233. Ana Begović, UCG, Pravni fakultet
  234. Vasilisa Vlahović, UCG, ETF
  235. Milica Fuštić, UCG, Pravni Fakultet
  236. Jelena Vlahović, UCG, Ekonomski fakultet
  237. Bojana Đurđevac, UCG, EKonomski fakultet
  238. Milica Živković, UM, FVU
  239. Jelena Hajduković, Farmacija
  240. Marija Rajković, UCG, Mašinski fakultet
  241. Tomanović Dragana, UCG, Mašinski fakultet
  242. Tijana Mićović, UCG, Mašinski fakultet
  243. Miodrag Bulatović, UCG, Mašinski fakultet
  244. Nina Krivokapić, UCG, Mašinski fakultet
  245. Velimir Šoškić, UCG, Mašinski fakultet
  246. Vojislav Radević, UCG, Mašinski fakultet
  247. Mirjana Koprivica, UCG, Mašinski fakultet
  248. Stefani Dedajić, UCG, Mašinski fakultet
  249. Jasmina Petrović, UCG, Mašinski fakultet
  250. Dejana Petrović, UCG, Mašinski fakultet
  251. Miloš Peličić, UCG, Mašinski fakultet
  252. Voin Jokić, UCG, Mašinski fakultet
  253. Nikola Nišavić, UCG, Mašinski fakultet
  254. Maksim Lambulić, UCG, Mašinski fakultet
  255. Nikola Vojinović, UCG, Mašinski fakultet
  256. Milica Radulović, UCG, Mašinski fakultet
  257. Veljko Pešukić, UCG, Mašinski fakultet
  258. Srđa Kostić, UCG, Mašinski fakultet
  259. Marko Čepić, UCG, Mašinski fakultet
  260. Stefan Jelovac, UCG, Mašinski fakultet
  261. Danilo Mršović, UCG, Mašinski fakultet
  262. Vladan Jokić, UCG, Mašinski fakultet
  263. Jelena Kostić, UCG, Pravni fakultet
  264. Jovan Vuković, UCG, Biotehnički fakultet
  265. Vladan Radević, UCG, Biotehnički fakultet
  266. Marko Krkalović, UCG Ekonomski fakultet
  267. Aleksandar Đuričanin, UCG Pravni fakultet
  268. Mihajlo Novović, UCG Pravni
  269. Čović Borka, UCG mašinski fakultet
  270. Radomir Krković, UCG mašinski fakultet
  271. Darko Mučalica, Filozofski fakultet
  272. Jelena Bjelica, UCG, Biotehnički fakultet
  273. Aleksandra Minić,UCG Farmacija
  274. Vojin Peković, UCG, Mašinski fakultet
  275. Ivan Šćekić, UCG, Mašinski fakultet
  276. Branimir Baltić, UCG, Mašinski fakultet
  277. Miloš Rajković, UCG, Pravni fakultet-Magistrant
  278. Savić Jovančević, UCG, Mašinski fakultet
  279. Luka Radičević, UCG, Mašinski fakultet
  280. Sanja Kankaraš, Medicinski fakultet u Foči
  281. Jakov Ninković, Pravni fakultet
  282. Valerija Pekić, Pravni fakultet
  283. Nikola Bubanja, UCG, Filozofski fakultet, Istorija, Filozofski fakultet
  284. Jovana Sekulić, FTH
  285. Andrija Blečić, Poslovni i pravni fakultet Beograd
  286. Nikola Pejović, UCG, ETF
  287. Aleksandar Žižić, UCG, ETF
  288. Đole Lutovac, Univerzitet u Banja Luci, geodezija
  289. Milica Kralj, FTH
  290. Anastazija Đurišić, Pomorski fakultet u Baru
  291. Filip Nišavić, UCG, AF
  292. Aleksandra Marseić, magistrant AF Beograd
  293. Nemanja Jokanović, magistrant AF UCG
  294. Luka Vujović, magistrant Podgorica
  295. Danilo Savović, AF Podgorica
  296. Maja Radonjić, magistrant AF Beograd
  297. Filip Kažić, AF UCG
  298. Miloš Pljevaljčić, Mašinski UCG
  299. Filip Vujović, UCG GF
  300. Nikola Žižak, UCG GF
  301. Luka Šćepanović, UCG GF
  302. Petar Marković, UCG GF
  303. Snežana Simonović, UCG GF
  304. Andrija Rajković, UCG GF
  305. Vlade Bajčeta, UCG GF
  306. Raičević Vuk- DIF
  307. Barjaktarović Danilo- DIF
  308. Vuković Filip- DIF
  309. Šćekić Nikola- DIF
  310. Savović Bojan- DIF
  311. Čađenović Nikola- DIF
  312. Radović Matija- DIF
  313. Džogazović Stefan- DIF
  314. Kontić Maksim   – Energetika i automatika
  315. Knežević Miloš – Energetika i automatika
  316. Vojvodić Nemanja – Studije primijenjenog računarstva
  317. Vojvodić Nikolina – Studije primijenjenog računarstva
  318. Milenković Simo – Energetika i automatika
  319. Kasalica Danilo – Elektronika,telekomunikacije i računari
  320. Vlahović Dijana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  321. Mugoša Milena – Energetika i automatika
  322. Živković Danilo – Energetika i automatika
  323. Rašković Dejan – Energetika i automatika
  324. Krulanović Vasilije – Energetika i automatika
  325. Krulanović Milutin – Energetika i automatika
  326. Pejović Milanka – Energetika i automatika
  327. Nedović Miloš – Energetika i automatika
  328. Aligrudić Jovan – Energetika i automatika
  329. Dragišić Nikola – Energetika i automatika
  330. Bakrač Sara – Energetika i automatika
  331. Stamatović Jana – Energetika i automatika
  332. Dragović Luka – Energetika i automatika
  333. Babić Lazar – Energetika i automatika
  334. Mijušković Jovan – Studije primijenjenog računarstva
  335. Zeković Aleksandar – Energetika i automatika
  336. Čuljković Ružica – Energetika i automatika
  337. Knežević Dimitrije – Energetika i automatika
  338. Bujišić Damjan – Energetika i automatika
  339. Mićunović Vuk – Energetika i automatika
  340. Ostojić Veselin – Energetika i automatika
  341. Portić Kristina – Energetika i automatika
  342. Laušević Tijana – Energetika i automatika
  343. Karadžić Dejan – Energetika i automatika
  344. Azarić Andrija – Energetika i automatika
  345. Mašulović Lazar – Energetika i automatika
  346. Bulatović Maša – Energetika i automatika
  347. Čurović Nemanja – Energetika i automatika
  348. Sandić Mileta – Elektronika,telekomunikacije i računari
  349. Klikovac Igor – Elektronika,telekomunikacije i računari
  350. Joksimović Ivana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  351. Vučinić Tijana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  352. Milanović Vuk – Elektronika,telekomunikacije i računari
  353. Božović Božo – Elektronika,telekomunikacije i računari
  354. Lončar Ivana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  355. Anđušić Tamara – Elektronika,telekomunikacije i računari
  356. Vuksanović Lidija – Elektronika,telekomunikacije i računari
  357. Radonjić Anđela – Elektronika,telekomunikacije i računari
  358. Dangubić Nikola – Elektronika,telekomunikacije i računari
  359. Belević Marko – Elektronika,telekomunikacije i računari
  360. Obradović Mišo – Elektronika,telekomunikacije i računari
  361. Pavićević Filip – Elektronika,telekomunikacije i računari
  362. Banković Lazar – Elektronika,telekomunikacije i računari
  363. Rabrenović Nemanja – Elektronika,telekomunikacije i računari
  364. Roganović Boško – Elektronika,telekomunikacije i računari
  365. Milošević Vasilije – Energetika i automatika
  366. Nišavić Ivana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  367. Zajović Stefan – Elektronika,telekomunikacije i računari
  368. Cerović Milutin – Energetika i automatika
  369. Jakšić Miloš – Energetika i automatika
  370. Bulatović Duško – Studije primijenjenog računarstva
  371. Radojčić Nikola – Elektronika,telekomunikacije i računari
  372. Macanović Luka – Elektronika,telekomunikacije i računari
  373. Strugar Mladen – Energetika i automatika
  374. Stojanović Marko   – Energetika i automatika
  375. Barjaktarević Matija – Elektronika,telekomunikacije i računari
  376. Bujišić Bojana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  377. Bulatović Luka – Elektronika,telekomunikacije i računari
  378. Laban Maša – Elektronika,telekomunikacije i računari
  379. Nikčević Boško – Elektronika,telekomunikacije i računari
  380. Bibić Uroš – Elektronika,telekomunikacije i računari
  381. Vid Krgušić – Energetika i automatika
  382. Jušković Nikola – Elektronika,telekomunikacije i računari
  383. Spajić Kristina – Elektronika,telekomunikacije i računari
  384. Nikodin Peković – Studije primijenjenog računarstva
  385. Lekić Branislav – Studije primijenjenog računarstva
  386. Bandović Luka – Studije primijenjenog računarstva
  387. Marsenić Dejan – Studije primijenjenog računarstva
  388. Ostojić Nikola – Studije primijenjenog računarstva
  389. Unković Jovana – Studije primijenjenog računarstva
  390. Kukuličić Željko – Studije primijenjenog računarstva
  391. Peković Mileta – Studije primijenjenog računarstva
  392. Stojanović Stefan – Studije primijenjenog računarstva
  393. Stanić Miroje – Studije primijenjenog računarstva
  394. Mojašević Radoje – Studije primijenjenog računarstva
  395. Vukićević Nemanja – Studije primijenjenog računarstva
  396. Simović Balša – Studije primijenjenog računarstva
  397. Aković Miljan – Studije primijenjenog računarstva
  398. Jevrić Mihailo – Studije primijenjenog računarstva
  399. Šljivavčanin Vladimir – Studije primijenjenog računarstva
  400. Pajović Marko – Studije primijenjenog računarstva
  401. Vojinović Marina – Studije primijenjenog računarstva
  402. Potpara Nikola – Studije primijenjenog računarstva
  403. Janjušević Goran   – Studije primijenjenog računarstva
  404. Vuković Stevan – Studije primijenjenog računarstva
  405. Popović Petar – Studije primijenjenog računarstva
  406. Milošević Stefan – Studije primijenjenog računarstva
  407. Obradović Aleksa – Elektronika,telekomunikacije i računari
  408. Pečurica Filip – Studije primijenjenog računarstva
  409. Bakić Željka – Studije primijenjenog računarstva
  410. Miličić Mirko – Elektronika,telekomunikacije i računari
  411. Manojlović Luka – Elektronika,telekomunikacije i računari
  412. Bujišić Nevena – Elektronika,telekomunikacije i računari
  413. Đurišić Vladimir – Elektronika,telekomunikacije i računari
  414. Lazarević Miloš – Elektronika,telekomunikacije i računari
  415. Rakonjac Teodora – Elektronika,telekomunikacije i računari
  416. Golubović Tijana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  417. Vojinović Ivan – Energetika i automatika
  418. Dukić Viktorija – Elektronika,telekomunikacije i računari
  419. Miloš Bulajić – Studije primijenjenog računarstva
  420. Golubović Pavle – Energetika i automatika
  421. Dragojević Nikola – Elektronika,telekomunikacije i računari
  422. Zogović Jovan – Elektronika,telekomunikacije i računari
  423. Đurđevac Jovana – Elektronika,telekomunikacije i računari
  424. Sandić Aleksandra – Elektronika,telekomunikacije i računari
  425. Braić Milan – Elektronika,telekomunikacije i računari
  426. Vojinović Milica – Elektronika,telekomunikacije i računari
  427. Aleksić Andrija – Energetika i automatika
  428. Žižić Andrijana – Energetika i automatika
  429. Bojić Mihailo – Studije primijenjenog računarstva
  430. Todorović Dragana – Energetika i automatika
  431. Pavle Ljumović- Računarstvo i informacione tehnologije
  432. Bogić Bulatović- Matematika i računarske nauke
  433. Iva Vučićević- Računarstvo i informacione tehnologije
  434. Anđela Jovanović- Matematika i računarske nauke
  435. Ivanka Piper- Matematika i računarske nauke
  436. Đurđina Konatar- Matematika i računarske nauke
  437. Aleksandar Dragaš- Matematika i računarske nauke
  438. Luka Milikić- Matematika i računarske nauke
  439. Jovan Janjušević- Matematika i računarske nauke
  440. Milica Bulatović- Računarstvo i informacione tehnologije
  441. Luka Mugoša- Računarstvo i informacione tehnologije
  442. Sofija Ostojić- Računarstvo i informacione tehnologije
  443. Nikola Cupara- Računarstvo i informacione tehnologije
  444. Jakša Mrdak- Računarstvo i informacione tehnologije
  445. Branko Teofilov- Računarstvo i informacione tehnologije
  446. Danilo Vukčević- Računarstvo i informacione tehnologije
  447. Ivana Bulatović- Računarstvo i informacione tehnologije
  448. Miloš Ostojić- Računarstvo i informacione tehnologije
  449. Miloš Ćupić- Računarstvo i informacione tehnologije
  450. Katarina Bandović- Računarstvo i informacione tehnologije
  451. Ognjen Šubarić- Računarstvo i informacione tehnologije
  452. Andrija Drobnjak- Matematika
  453. Danilo Mirković- Računarske nauke
  454. Teodora Benić- Računarske nauke
  455. Ivana Obradović- Matematika i računarske nauke
  456. Dušan Stamatović- Matematika i računarske nauke
  457. Marina Radulović- Računarske nauke
  458. Milica Stanišić- Matematika i računarske nauke
  459. Miloš Duborija- Računarske nauke
  460. Radoš Čukić- Računarstvo i informacione tehnologije
  461. Teodora Bulatović- Računarske nauke
  462. Lazar Rakonjac- Računarstvo i informacione tehnologije
  463. Mladen Maslak- Računarske nauke
  464. Milovan Kadić- Računarske nauke
  465. Nataša Mijatović- Računarske nauke
  466. Nikola Perunicić- Računarstvo i informacione tehnologije
  467. Martina Bulatović- Matematika i računarske nauke
  468. Savo Drobnjak- Računarske nauke
  469. Velibor Došljak- Matematika i računarske nauke
  470. Vojislav Đilas- Računarske nauke
  471. Vojka Raičević- Matematika i računarske nauke
  472. Pavle Dejanović- Računarstvo i informacione tehnologije
  473. Miloš Komnenović- Matematika i računarske nauke
  474. Dušan Mrdak- Računarske nauke
  475. Anđela Vućić – Računarstvo i informacione tehnologije
  476. Milica Marković- Matematika i računarske nauke
  477. Andrea Krunić- Matematika i računarske naukeslavica
  478. Veselin Planić- Računarstvo i informacione tehnologije
  479. Saša Mišković- Računarstvo i informacione tehnologije
  480. Milena Radanović- Računarstvo i informacione tehnologije
  481. Nataša Musić- Matematika
  482. Danilo Vukčević- Računarstvo i informacione tehnologije
  483. Tijana Dragnić- Matematika i računarske nauke
  484. Predrag Brajović- Računarske nauke
  485. Bogdan Rakonjac- Matematika i računarske nauke
  486. Milan Cvijović- Računarstvo i informacione tehnologije
  487. Luka Božović- Računarske nauke
  488. Anđela Božović- Matematika i računarske nauke
  489. Slavica Kovačević- Matematika i računarske nauke
  490. Danijela Damjanović- Matematika i računarske nauke
  491. Isidora Magdelinić- Matematika i računarske nauke
  492. Ivana Fatić- Matematika
  493. Radunović Ivona- Računarstvo i informacione tehnologije
  494. Nikola Peruničić- Računarstvo i informacione tehnologije
  495. Aleksandra Dedović- Matematika i računarske nauke
  496. Sonja Knežević- Računarske nauke
  497. Vujanović Marina- Matematika i računarske nauke
  498. Dragana Joksimović- Matematika i računarske nauke
  499. Dejan Todorović- Računarske nauke
  500. Lidija Grdinić- Matematika i računarske nauke
  501. Vuksan Dragaš- Računarske nauke
  502. Sara Ćuković- Matematika
  503. Vladimir Bulatović- Matematika
  504. Mileva Tomašević- Matematika i računarske nauke
  505. Dijana Popović- Matematika i računarske nauke
  506. Tijana Cvijović- Matematika i računarske nauke
  507. Anđela Masković- Računarske nauke
  508. Dunja Cmiljanić- Računarske nauke
  509. Jelena Merdović- Matematika i računarske nauke
  510. Miloš Lakićević- Računarske nauke
  511. Aleksa Doderović- Računarske nauke
  512. Marina Vučković- Računarske nauke
  513. Andrijana Blečić- Računarske nauke
  514. Irina Lazarević- Računarske nauke
  515. Nevena Đuričković- Računarske nauke
  516. Ana Manović- Biologija
  517. Uroš Savić- Računarske nauke
  518. Milka Dedeić- Računarske nauke
  519. Ivona Božović- Računarske nauke
  520. Gordana Vuković- Matematika i računarske nauke
  521. Jovana Drašković- Računarske nauke
  522. Luka Šekularac- Matematika i računarske nauke
  523. Tijana Bogavac- Matematika i računarske nauke
  524. Kristina Šćekić- Matematika i računarske nauke
  525. Filip Radonjić- Računarstvo i informacione tehnologije
  526. Jelena Radovanović- Računarstvo i informacione tehnologije
  527. Aleksa Radovanović- Računarstvo i informacione tehnologije
  528. Sanda Piper- Matematika i računarske nauke
  529. Marija Došljak- Matematika i računarske nauke
  530. Nela Babović – Pomorski fakultet
  531. Andrijana Španjević – Pomorski fakultet
  532. Danijela Femić – Pomorski fakultet
  533. Vitko Pljevaljčić – Pomorski fakultet
  534. Petar Durutović – Pomorski fakultet
  535. Branko Osmajić – Pomorski fakultet
  536. Marko Mitrović – Pomorski fakultet
  537. Miloš Kršikapa – Pomorski fakultet
  538. Jovana Boičić – Turizam i hotelijerstvo
  539. Aleksandra Savić – Turizam i hotelijerstvo
  540. Marija Vujadinović – Turizam i hotelijerstvo
  541. Danijela Ivetić – Pomorski fakultet
  542. Sara Laković – Turizam i hotelijerstvo
  543. Velizar Stanišić – Pomorski fakultet
  544. Luka Stanišić – Pomorski fakultet
  545. Sandra Radević – Pomorski fakultet
  546. Dijana Bećir – Pomorki fakultet
  547. Valentina Lekić – Pomorski fakultet
  548. Zorana Rakočević – Pomorski fakulet
  549. Marko Mićunović – Pomorski fakultet
  550. Momčilo Milićević – Pomorski fakultet
  551. Aleksandar Jokić – Pomorski fakultet
  552. Anđela Jovićević – Pomorski fakultet
  553. Teodora Golubović – Pomorski fakultet
  554. Suzana Vuksanović – Pomorski faklutet
  555. Sandra Zeković – Turizam i hotelijerstvo
  556. Anica Perišić – Pomorski fakultet
  557. Ljeposava Durković – Pomorski fakultet
  558. Anđela Vuković – Pomorski fakultet
  559. Marija Anđušić – Turizam i hotelijerstvo
  560. Marko Matković – Pomorski fakultet
  561. Vuko Ivanović – Pomorski fakultet
  562. Rajko Laban – Pomorski fakultet
  563. Predrag Leković – Pomorski fakultet
  564. Boban Radević – Pomorski fakultet
  565. Nemanja Kamatina – Pomorski fakultet
  566. Srđan Stupić – Pomorski fakultet
  567. Aleksandar Jokić – Pomorski fakultet
  568. Ivan Jezernik – Turizam i hotelijerstvo
  569. Anastasija Živković – Pomorski fakultet
  570. Božidar Damjanović – Pomorski fakultet
  571. Kristina Krković – Pomorski fakultet
  572. Dejan Todorović – Pomorski fakultet
  573. Jovan Čolović – Pomorski fakultet
  574. Ilija Knežević – Pomorski fakultet
  575. Luka Kovačević – Pomorski fakultet
  576. Jovana Joksimović – Tirizam i Hotelijerstvo
  577. Marija Bulatović – Pomorski fakultet
  578. Radomir Tešanović – Pomorki fakultet
  579. Nikola Bokun -Pomorski fakultet
  580. Jelka Vilotijević – Pomorski fakultet
  581. Andre Marićević- Pomorski fakultet
  582. Milica Radulović – Pomorski fakultet
  583. Vojin Vlaović – Pomorski fakultet
  584. Petar Baltić – Pomorski fakultet
  585. Lazar Sudžum, Elektrotehnički Beograd
  586. Milorad Damjanović, Ekonomski fakultet Geteov Univerzitet u Frankfurtu
  587. Filip Radojević, Univerzitet u Mariboru Fakultet za građevinu, inženjering i arhitekturu
  588. Marko Drinčić Arhitektonski fakultet Beograd
  589. Petar Tadić, Triniti Koledž Dablin, Katedra za matematiku
  590. Milan Šljivančanin Medicinski fakultet Beograd
  591. Helena Strugar, Pravni fakultet Beograd
  592. Jovana Raičević, Farmaceutski fakultet Beograd
  593. Žarko Bratić, Univerzitet u Mariboru, Ekonomsko-poslovni fakultet
  594. Maša Danilović, Filozofski fakultet u Beogradu
  595. Ivanović Isidora, Arhitektonski fakultet Beograd
  596. Miloš Manojlović, Filozofski fakultet u Beogradu
  597. Isidora Ćorović, Poljoprivredni fakultet u Beogradu
  598. Radmila Bulatović, Filološki fakultet u Beogradu
  599. Pavle Gorašević, Elektrotehnički fakultet Univerzitet u Beogradu
  600. Marija Živković, Medicinski fakultet Beograd
  601. Ivana Maljević, elektrotehnički fakultet u Beogradu
  602. Šćepan Gardašević, Arhitektonski fakultet u Beogradu
  603. Goran Gutović, Fakultet Organizacionih Nauka u Beogradu
  604. Teodora Novović, Fakultet bezbjednosti u Beogradu
  605. Jelena Stanić, Univerzitet u Salcburgu, Fakutet političkih nauka
  606. Mina Đurašević, Fakultet za turizam i ugostiteljstvo- AIM, Pariz Francuska
  607. Maša Čolaković-Hemijski fakultet Beograd
  608. Vera Sekulić, Politehnički fakultet Milano
  609. Marija Kostić, Fakultet tehničkih nauka Novi sad
  610. Joksimović Ivana- Univerzitet primjenjenih nauka u Cirihu, Ekonomija
  611. Mojašević Novo- Građevinski fakultet
  612. Bajović Aleksa- Psihologija, Filozofski fakultet
  613. Babović Jelena- Pravni fakultet
  614. Bezmarević Nikola- Geografija, Filozofski fakultet
  615. Joksimović Neda- Biotehnički fakultet
  616. Mitrović Nikola- Ekonomski fakultet
  617. Babić Anđelija- Psihologija, Filozofski fakultet
  618. Vujović Damjan- UDG Arhitektonski fakultet
  619. Mirjana Lazarević, Pravni fakultet u Beogardu
  620. Luka Andrijašević, Rudarsko-geološki fakultet- Beograd
  621. Nikola Šućur, Rudarsko-geološki fakultet-Beograd
  622. Jana Andrijašević, FON-Beograd
  623. Milena Patić, Univerzitet Singidunum, Beograd
  624. Filip Pavlović, Arhitektonski fakultet, Beograd
  625. Gavrilo Kosović, Pravni fakultet, Beograd
  626. Boško Bajović, Pravni fakultet, Beograd
  627. Mihailo Živković, Pravni fakultet, Beograd
  628. Mirko Kovač, Pravni fakultet, Beograd
  629. Isidora Mićović, Arhitektonski fakultet, Marhi, Moskva
  630. Marija Stanišić, Filološki fakultet, Beograd
  631. Ana Golubović, Pravni fakultet, Beograd
  632. Radmila Božović, Pravni fakultet, Beograd
  633. Željka Anđušić, UCG, Mašinski fakultet
  634. Ana Novović, UCG, Filozofski fakultet
  635. Mojsije Bulatović, Fakultet za civilnu bezbijednost
  636. Jelena Peković, Menadžment za građevinu
  637. Sara Šipovac, UCG, PMF
  638. Jovana Aleksić, Filološko-umetnički fakulet, Kragujevac
  639. Luka Bulatović, Medicinski fakultet Beograd
  640. Danilo Bulatović, Pravni fakultet Beograd
  641. Aleksandar Zečević, Fizički fakultet Beograd
  642. Milivoje Karadžić, Elektrotehnički fakultet Beograd
  643. Andrijana Simonović, Pravni fakultet Beograd
  644. Gordana Mihajlović, Medicinski fakultet Beograd
  645. Nikola Miličić, Građevinski fakultet Beograd
  646. Jelena Miličić, Farmaceutski fakultet Beograd
  647. Anđela Simonivić, Elektrotehnički fakultet Beograd
  648. Tijana Miličić, Pravni fakultet Beograd
  649. Stefan Kuč, Pravni fakultet Beograd
  650. Tijana Krezović, Elektrotehnički fakultet, Beograd
  651. Nađa Zloković, Arhitektonski fakultet Beograd
  652. Dušan Bajović, Elektrotehnički fakultet, Beograd
  653. Jelena Vilotijević, Univerzitet u Mariboru, građevinski fakultet
  654. Jovana Pušara, Pravni fakultet Novi Sad
  655. Vuk Vujović, Pravni fakultet Beograd
  656. Matija Čolaković FON Beograd
  657. Ivana Ljumović, Ekonomsko-poslovni fakultet Maribor
  658. Ivana Čarapić, Građevinski fakultet Maribor
  659. Marko Dulić, Medicinski fakultet Beograd
  660. Milica Bulatović, Pravni fakultet Beograd
  661. Rade Stanišić, Pravni fakultet Beograd
  662. Marija Nišavić, UCG Arhitektonski
  663. Milica Striković, UCG FPN
  664. Luka Čvorović, UCG Ekonomski
  665. Marija Tomović, UCG Ekonomski
  666. Mirjana Jocović, UCG Ekonomski
  667. Tijana Vojinović, UCG Ekonomski
  668. Nikola Babić, UCG Filozofski Istorija
  669. Ranko Škuletić, UCG Ekonomija
  670. Srećko Spasić, UCG Biotehnički
  671. Balša Dragović, UDG Film i medije
  672. Nikola Goranović, UCG Fakultet za sport i fizičko obrazovanje
  673. Ivan Kovačević, UDG Film i medije
  674. Filip Lutovac, UCG Geografija
  675. Drago Vulević, UCG Geografija
  676. Bojan Đukić, UCG Geografija
  677. Nemanja Bubanja, UCG Ekonomski fakultet
  678. Milica Zorić, UCG Pravni fakultet
  679. Jovana Bulatović, UCG PMF
  680. Milica Jevrić, UCG Pravni fakultet
  681. Đina Nikčević, UCG MTF
  682. Dijana Bojić, UCG Medicinski
  683. Katarina Tvrdišić, UCG Filološki
  684. Radenko Kljajević, UCG Građevinski
  685. Sara Perović, UCG Ekonomski
  686. Aleksandra Furtula, FON Beograd
  687. Mirjana Mandić, UCG Fakultet za sport i fizičko obrazovanje
  688. Balša Vukčević, UCG Filološki
  689. Kristina Mirković, UCG MTF
  690. Luka Kljajević, UCG Građevinski
  691. Andrija Đurišić, UCG Ekonomski
  692. Darko Pavlović, UCG ETF
  693. Martin Šebek, UCG Biotehnički
  694. Bojana Kljajević, UCG Medicinski
  695. Jelena Musić, UCG Pravni
  696. Marko Pavlović, UCG ETF
  697. Danilo Bešović, Univerzitet Mediteran FIT
  698. Ivan Jaćimović, Pravni fakultet Beograd
  699. Tijana Lubarić, UCG Filozofski
  700. Ivan Ćorović, UCG Mašinski
  701. Dragana Ćorović, UCG Farmaceutski
  702. Mira Kljajević, UCG Pravni
  703. Snežana Bečić, Univerzitet Mediteran Fakultet za ekonomiju i biznis
  704. Katarina Durutović, UCG Filološki
  705. Blažo Sekulić,UDG Humanističke studije-bezbjednost
  706. Marija Vujadinović, UCG Pravni
  707. Nikola Raičević, UCG Ekonomski
  708. Jovan Jovanović, UCG Pravni
  709. Aleksandra Deletić, UCG FPN
  710. Neđeljko Krsmanović, UCG Pravni
  711. Mladen Laban, Univerzitet Mediteran Fakultet za strane jezike
  712. Vanja Samardžić, UCG FPN
  713. Nika Bakić, UCG Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  714. Jelena Jelić, UCG Fakultet likovnih umjetnosti
  715. Mato Uljarević, UCG Fakultet likovnih umjetnosti
  716. Ivana Vujadinović, FTH Kotor
  717. Dimitrije Vuković, Univerzitet UNION Nikola Tesla Fakultet za diplomatiju i bezbednost Beograd
  718. Sofija Milović, UCG Filozofski
  719. Stefan Vuković, Ekonomski fakultet Univerzitet u Beogradu
  720. Milan Magdalenić, UCG Medicinski
  721. Božana Mrdak, UCG Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  722. Anđela Radović, Univerzitet Mediteran Pravni
  723. Marina Šarčević, UCG Pravni
  724. Valentina Bugarin, UCG FPN
  725. Tatjana Matović, UCG PMF
  726. Danica Pejović, UCG FPN
  727. Ksenija Milačić, UCG Pravni fakultet
  728. Milena Magdalenić, UCG Medicinski fakultet
  729. Milena Koprivica, UCG Menadžment
  730. Stanko Bajović, UCG Medicinski fakultet
  731. Ljubica Kustudić, UCG Medicinski fakultet
  732. Anja Tomašević, UCG Pravni fakultet
  733. Maja Stojanović, UCG Biotehnički fakultet
  734. Sanja Šarović, UCG Filološki fakultet
  735. Sonja Minić, UCG ETF
  736. Ivan Ivanović, UCG FPN
  737. Miloš Rmuš, Univerzitet u Prištini sa privremenim sjedištem u Kosovskoj Mitrovici Pravni fakultet
  738. Aleksandar Pejović, UCG Medicinski fakultet
  739. Jelena Mirković, UIS Medicinski fakultet Foča
  740. Jelena Labudović, UCG Medicinski fakultet
  741. Nada Matović, UCG Pravni fakultet
  742. Andrijana Žižić, MSC RANEPA Moskva
  743. Bogdan Popović, Univerzitet u Beogradu Šumarski fakultet
  744. Dejan Vuković, Univerzitet u Kragujevcu FTN Čačak
  745. Filip Rosandić, UCG FPN
  746. Bogdan Kustudić, UCG Građevinski fakultet
  747. Vuk Gutović, UCG Građevinski fakultet
  748. Aleksandar Ivanović, Univerzitet u Prištini sa privremenim sjedistem u Kosovskoj Mitrovici Medicinski fakultet
  749. Ivana Vuksanović, UCG Pravni fakultet
  750. Tijana Vuksanović, UCG Farmacija
  751. Stefani Eraković, UCG FPN
  752. Nikolina Brakočević, UCG Medicinski fakultet-Farmacija
  753. Nađa Nenezić, UCG AF
  754. Dragoslav Novović, UCG ETF
  755. Jovana Medojević, UCG FPN- Međunarodni odnosi
  756. Nikola Radević, UDG Pravni fakultet
  757. Milica Tomašević, UCG Medicinski fakultet-Farmacija
  758. Nikolina Milović, UCG MEdicinski fakultet-Farmacija
  759. Slađana Mišković, UCG Filološki fakultet
  760. Vladimir Dragaš, UCG Ekonomski fakultet
  761. Milica Mrkaić, UCG MEdicinski fakultet-farmacija
  762. Mitar Krsmanović, UCG FPN
  763. Milica Bojat, UCG Medicinski fakultet-FArmacija
  764. Vuk Biljurić, UCG Medicinski fakultet
  765. Nađa Dabetić, Fakultet umjetnosti-kontrabas Niš
  766. Stefan Ivanović, Univerzitet u Prištini sa privremenim sjedištem u Kosovskoj Mitrovici, Medicinski fakultet
  767. Jelena Marković, Fakultet za strane jezike, Mediteran
  768. Radosav Medojević, UCG Građevinski fakultet
  769. Nikolina Bulatović, UCG Filozofski fakultet-Obrazovanje učitelja
  770. Andrea Rovčanin, UCG FPN Politikologija
  771. Drago Krivokapić, UCG ETF
  772. Radoš Radović, UCG Ekonomski fakultet
  773. Vladimir Matović, UCG Pravni fakultet
  774. Vanja Drobnjak, UCG Građevinski fakultet
  775. Dušanka Blečić, UCG Medicinski fakultet- Farmacija
  776. Lazar Ajković, UCG Medicinski fakultet-Farmacija
  777. Radomir Gogić, UCG Građevinski fakultet
  778. Jelena Vuksanović, UCG ETF
  779. Jovan Simić, UCG DIF
  780. Nemanja Vuković, UCG Fakultet za fizičku kulturu i sport
  781. Vuk Stajović, UCG ETF SPR
  782. Andreja Milačić, UCG Medicinski fakultet-Farmacija
  783. Mr. Kristina Rađenović, Kingston University- Faculty of Architecture London
  784. Dušan Marković, UCG Građevinski fakultet
  785. Mirjana Damjanović, UCG Ekonomski fakultet
  786. Martina Čvorović, Fakultet veterinarske medicine Beograd
  787. Sanja Đuković, UCG Biotehnički fakultet
  788. Jasna Zeković, UCG ETF, UDG Fakultet primijenjene nauke-Matematika
  789. Ana Žižić, UCG Pravni fakultet
  790. Anja Krsmanović, UCG Fakultet za biznis i turizam
  791. Nemanja Stegić, UCG Pomorski fakultet Kotor
  792. Milena Medojević, Sankt-Peterburški državni univerzitet, Magistar filologije, kultura i književnost stranih zemalja
  793. Anja Radnić, UCG Filozofski fakultet-Psihologija
  794. Marko Šobić, Univerzitet u Prištini sa privremenim sjedištem u Kosovskoj Mitrovici, Medicinski fakultet-Stomatologija
  795. Marko Minić, UCG Građevinski fakultet
  796. Marija Perović, UCG Mašinski fakultet
  797. Jelena Šušić, UCG Filozofski fakultet
  798. Sara Strugar, UCG Ekonomski fakultet
  799. Mirko Stojkanović, UCG Pravni fakultet
  800. Aleksandar Rajković, UCG ETF
  801. Aleksandra Aranitović, UCG Fakultet likovnih umjetnosti
  802. Jelena Medigović, Univerzitet u Beogradu, Filološki fakultet
  803. Aleksandra Peković, UCG Biotehnički fakultet
  804. Miloš Marković, UCG PMF-Biologija
  805. Biljana Dejanović, UCG PMF-Biologija
  806. Luka Grdinić, UCG Građevinski fakultet
  807. Ognjen Vujović, UCG Medicinski fakultet
  808. Milić Dujović, Univerzitet u Beogradu, Filozofski fakultet-Istorija
  809. Ana Burić, UCG FPN
  810. Miloš Vučetić, UCG ETF
  811. Bojan Barjaktarović, UCG Medicinski fakultet
  812. Ivana Petričić, UCG ETF
  813. Vasilije Nišavić, UCG Pravni fakultet
  814. Anđela Grdinić, UCG Arhitektonski fakultet
  815. Marko Kovačević, UCG MTF
  816. Ilija Đilas, UCG MTF
  817. Slađa Aković, UCG Arhitektonski fakultet
  818. Jelena Nedović, UCG Ekonomski fakultet- Magistrant
  819. Teodora Radojević, UCG FPN
  820. Jovana Bojović, UCG PMF Biologija
  821. Ivana Cmiljanić, UCG Građevinski fakultet
  822. Saška Bjelanović, UCG FPN
  823. Anđela Rakonjac, UCG Ekonomski fakultet
  824. Jelena Peković, UCG Medicinski fakultet
  825. Nina Novović, UCG Filozofski fakultet-Obrazovanje učitelja
  826. Aleksandra Đukić, UCG Medicinski fakultet
  827. Luka Kovačević, UCG Pravni fakultet
  828. Marija Nišavić, UCG Arhitektonski fakultet
  829. Ksenija Drinčić, UCG Pravni fakultet
  830. Mihailo Musić, UCG Građevinski fakultet
  831. Đina Dubljević, UCG ETF
  832. Luka Bulatović, UCG FPN
  833. Nebojša Lutovac, UCG Građevinski fakultet
  834. Marija Rađenović, Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet
  835. Milica Nedović, UCG Pravni fakultet
  836. Nikola Ivanović, UCG PMF Biologija
  837. Nataša Pupovac, UCG Filozofski fakultet
  838. Jovana Brnović, UCG Medicinski fakultet
  839. Branko Danilović, UCG FPN
  840. Marko Jovović, UCG Pravni fakultet
  841. Dušan Damjanović, Univerzitet Mediteran Ekonomija
  842. Slaviša Aković, UCG Ekonomski fakultet
  843. Milijana Zeković, UCG Građevinski fakultet
  844. Radisav Drobnjak, UCG Pravni fakultet
  845. Đorđije Zuković, UCG FPN
  846. Anđela Radonjić, Filološki fakultet Univerziteta Sorbona u Parizu
  847. Zoran Popović, Univerzitet u Mariboru fakultet za energetiku
  848. Nemanja Rosić, UCG Mašinski fakultet
  849. Nikolina Krlović, UCG PMF-Biologija
  850. Stefan Bošković, UCG Mašinski fakultet
  851. Petar Knežević, UCG Pravni fakultet
  852. Vladimir Vratnica, Fakultet za turizam- Mediteran
  853. Jovana Šekularac, UCG MTF
  854. Luka Cvijetić, UIS Istorija
  855. Stefan Rabrenović, UCG Arhitektonski fakultet
  856. Luka Andrijašević, Univerzitet u Beogradu, BU Rudarsko-geološki fakultet
  857. Anđela Raković, UCG Arhitektonski fakultet
  858. Luka Petričić, UCG Arhitektonski fakultet
  859. Divna Stanović, UCG Arhitektonski fakultet
  860. Mladen Đukić, Univerzitet u Nišu Medicinski fakultet
  861. Milena Bojić, UCG Pravni fakultet
  862. Dimitrije Martinović, BfU Pravoslavno-bogoslovski fakultet
  863. Milica Pješčić, Univerzitet u Beogradu Matematički fakultet-statistika, aktuarska i finansijska matematika
  864. Isidora Pušonja, Univerzitet u Beogradu Pravni fakultet
  865. Emila Vojinović, UCG Ekonomski fakultet
  866. Nataša Klikovac, Univerzitet u Beogradu Medicinski fakultet
  867. Damjan Žiđić, UCG Biotehnički fakultet
  868. Đorđe Mišeljić, UCG Ekonomski fakultet
  869. Jovana Spalević, Univerzitet u Prištini sa privremenim sjedištem u Kosovskoj Mitrovici, Filozofski fakultet
  870. Anđela Danilović, UCG FPN
  871. Ksenija Cicmil, UCG Filološki fakultet-Njemački jezik i kljiževnost
  872. Sava Cicmil, UCG Filozofski fakultet-Psihologija
  873. Jana Andrijašević, Univerzitet u Beogradu FON
  874. Danijela Rončević, UCG Ekonomski fakultet
  875. Nikola Mumin, UCG Ekonomski fakultet
  876. Ksenija Kljajević, UCG Filološki fakultet-Engleski jezik i književnost
  877. Slobodan Raičević, UCG Biotehnički fakultet
  878. Teodora Pavićević, UCG Ekonomski fakultet
  879. Matija Drinčić, UCG Biotehnički fakultet
  880. Tanja Kljajević, Univerzitet u Kragujevcu Pedagoški fakultet u Užicu
  881. Aleksa Đurišić, Univerzitet u Beogradu Građevinski fakultet
  882. Nikolina Aleksić, UCG Pravni fakultet
  883. Isidora Ivanović, Univerzitet u beogradu Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju-Logopedija-Magistrant
  884. Anđela Đukanović, UCG Pravni fakultet
  885. Mirjana Golubović, UCG Biotehnički fakultet
  886. Dušan Tomić, UCG FLU-Magistrant
  887. Andrijana Lajović, UCG Ekonomski fakultet
  888. Milena Đukanović, UCG MTF
  889. Ana Pejić, Univerzitet u Beogradu- Poslovna ekonomija
  890. Tijana Kljajević, UCG Pravni fakultet
  891. Danka Piper, Uniiverzitet u Beogradu- Filološki fakultet
  892. Ines Ivković, Univerzitet u Beogradu Mašinski fakultet-Brodogradnja
  893. Bojan Vuković, Univerzitet u Nišu Pravni fakultet
  894. Snežana Radomirović, UCG Pomorski fakultet-Pomorske nauke
  895. Valentina Bubanja, UCG Medicinski fakultet
  896. Nemanja Nešković, Univerzitet u Beogradu Medicinski fakultet
  897. Milena Patić, Global business school Barcelona
  898. Aleksa Mitrović, Capital Normal University, Fakultet za turizam
  899. Matija Marković, Univerzitet u Beogradu Medicinski fakultet
  900. Milena Obradović, UCG Ekonomski fakultet
  901. Simona Rađenović, Univerzitet u Beogradu Pravni fakultet
  902. Radosava Merdović, Univerzitet u Kragujevcu Pedagoški fakultet u Užicu
  903. Marija Đurišić, UCG Ekonomski fakultet
  904. Lazar Prelević, UCG Fakultet za menadžment Herceg Novi
  905. Doroteja Bojić, UCG Filološki fakultet
  906. Anja Milićević, UCG Filozofski fakultet-Obrazovanje učitelja
  907. Jovana Belojević, UDG Humanističke studije
  908. Dijana Drobnjak, UCG Građevinski fakultet
  909. Jelena Ristić, UCG Ekonomski fakultet
  910. Filip Bulatović, UCG AF
  911. Jelena Kovač, Tehnološko-metalurški fakultet BgU
  912. Nikica Bojović, UCG, Ekonomski fakultet
  913. Nina Mitrović, International Business Institute BM
  914. Nenad Pešić, UCG Medicinski fakultet
  915. Marko Đurić, UCG AF
  916. Jovan Milikić, UCG AF
  917. Matija Bojić, UCG Medicinski fakultet
  918. Ema Ćorović, UCG Filozofski fakultet
  919. Dušan Vučinić, Univerzitet Mediteran Fakultet za strane jezike
  920. Blažo Popović, UCG Građevinski fakultet
  921. Balša Drljević, UCG Građevinski fakultet
  922. Petar Popović, UDG Fakultet za međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis
  923. Dragana Fatić, UCG Pravni fakultet
  924. Ratko Konjević, UCG Građevinski fakultet
  925. Ana Damjanović, UCG Ekonomski fakultet
  926. Marijana Tomić, UCG FPN
  927. Marija Vuković, UCG Pravni fakultet- bezbjednost i kriminalistika
  928. Ana Džarić, Univerzitet u Novom Sadu Fakultet tehničkih nauka
  929. Blagoje Rajković, UCG Građevinski fakultet
  930. Vladimir Bubanja, UCG PMF Biologija
  931. Duško Tomović, Univerzitet u Prištini Fakultet tehničkih nauka
  932. Milena Striković, UCG Pravni
  933. Ivana Šarović, UCG Mašinski fakultet
  934. Lazar Dragišić, UCG Medicinski fakultet
  935. Nevena Živković, UDG Fakultet umjetnosti
  936. Danijela Klačar, Beogradska akademija poslovnih i umjetničkih strukovnih studija- Finansije, računarstvo i bankarstvo
  937. Maša Dabanović, UCG Pravni fakultet
  938. Luka Radović, AAU Arhitektonski fakultet
  939. Divna Marković, UCG FPN
  940. Desanka Đurišić, UCG Medicinski fakultet
  941. Bogoljub Rakonjac, BgU Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  942. Miluša Gutović, UCG Filozofski fakultet
  943. Momčilo Rajković, UCG ETF
  944. Mia Čabarkapa, Medicinski fakultet Univerziteta u Nišu stomatologija
  945. Pavle Božović, UCG Biotehnički fakultet/MSHA Timirяzeva
  946. Bogoljub Radović, UCG Arhitektonski fakultet
  947. Marina Vučinić, UCG PMF Biologija
  948. Marijan Popović, UCG Pravni fakultet
  949. Lazar Šćekić, UCG PMF
  950. Manojle Ćosović, Univerzitet u Novom Sadu Pravni fakultet
  951. Ognjen Mandić, UCG Arhitektonski fakultet
  952. Marija Bajčeta, UIS-Foča Medicinski fakultet
  953. Tomaš Damjanović, UCG Filozofski fakultet
  954. Aleksandar Drekalović, Fakultet za međunarodne odnose Državni univerzitet u Sankt Peterburgu magistrant
  955. Anđela Marinković, UCG PMF
  956. Dragana Tomić, UCG PMF Biologija
  957. Branka Klikovac, BgU Građevinski fakultet
  958. Bojana Tomić Bajović, UCG Ekonomski fakultet
  959. Milena Jegdić, UCG Ekonomski fakultet
  960. Janko Radović, Pravoslavno-Bogoslovski fakultet Beograd
  961. Kristina Radović, UCG Filozofski fakultet
  962. Kristina Bošković, Univerzitet u Kragujevcu Ekonomski fakultet
  963. Milena Čvorović, UCG Biotehnički fakultet
  964. Filip Vujović, Univerzitet privredna akademija u Novom Sadu, Pravni fakultet za privredu i pravosuđe
  965. Ranko Gutić, BgU Filozofski fakultet istorija
  966. Ivana Burić, UDG Fakultet za dizajn i multimediju
  967. Krsto Gazivoda, UDG Fakultet za komunologiju i medije
  968. Kosara Ristić, Moskovski državni regionalni univerzitet psihologija
  969. Ranko Cvijović, UCG FPN
  970. Vasilije Dašić, UCG AF
  971. Miljan Cupara, Beogradska akademija poslovnih i umjetničkih strukovnih studija-porezi i carine
  972. Andrija Jeremić, UCG AF
  973. Milica Marić, UCG Mašinski fakultet magistrant
  974. Nemanja Radovanić, Univerzitet u Prištini sa privremenim sjedištem u Kosovskoj Mitrovici, Medicinski fakultet
  975. Nikola Đačić, BgU Mašinski fakultet
  976. Danijel Šćekić, Univerzitet Mediteran FTH
  977. Danilo Šarac, UCG Pravni fakultet
  978. Tanja Jolović, UCG Ekonomski fakultet
  979. Anđa Krunić, magistrant Srpskog jezika i južnoslovenske književnosti Filološki fakultet UCG
  980. Milić Ivanović, UCG Građevinski fakultet
  981. Darija Bubanja, BgU Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju
  982. Mladen Gogić, UDG Geodezija
  983. Nikola Jelić, UCG Pomorski fakultet
  984. Pavle Uljarević, UCG Filozofski fakultet psiholigija
  985. Kristina Raičević, UCG Građevinski fakultet
  986. Milena Višnjić, UCG Filološki fakultet
  987. Ivana Čabarkapa, UCG Političke nauke, Socijalna politika i socijalni rad
  988. Teodora Perović, BgU ETF Softversko inženjerstvo
  989. Nikola Domazet, UCG Građevinski fakultet
  990. Milivoje Lopušina, UCG ETF
  991. Nikola Mitrović, UCG ETF
  992. Katarina Obradović, Univerzitet u Novom Sadu Medicinski fakultet
  993. Vuk Stanišić, UCG Pravni Fakultet
  994. Branka Macanović, Univerzitet u Beogradu Šumarski fakultet
  995. Novak Savić, UCG Pomorski fakultet
  996. Mitar Bakrač, UCG Građevinski fakultet
  997. Nikola Jevrić, UCG Građevinski fakultet
  998. Marija Vojinović, UCG PMF doktorant
  999. Katarina Zlatičanin, Lajbnic Univerzitet Hanover
  1000. Rajko Ćosović, Visoka škola modernog biznisa MBS
  1001. Milan Jevtić, Nezavisni fakultet Banja Luka Fakultet za bezbjednost i zaštitu
  1002. Jelena Kljajić, Univerzitet u Beogradu FON master studije
  1003. Zorana Bakić, UCG Ekonomski fakultet magistrant
  1004. Ana Brković, UIS-Foča Medicinski fakultet
  1005. Tijana Milić, UCG Ekonomski fakultet
  1006. Anđela Popadić, UIS-Foča Medicinski fakultet
  1007. Popović Nemanja UCG Ekonomski fakultet
  1008. Mugoša Milena UCG Ekonomski fakultet
  1009. Bukonja Ljubomir UCG Ekonomski fakultet
  1010. Popović Mina UCG Ekonomski fakultet
  1011. Mitrović Ljubomir UCG Ekonomski fakultet
  1012. Popović Bojan UCG Ekonomski fakultet
  1013. Rajković Nemanja UCG Ekonomski fakultet
  1014. Matović Milica UCG Ekonomski fakultet
  1015. Šuškavčević Todor UCG Ekonomski fakultet
  1016. Jevrić Ana UCG Ekonomski fakultet
  1017. Pepić Emir UCG Ekonomski fakultet
  1018. Dautović Miljan UCG Ekonomski fakultet
  1019. Bulatović Bojana UCG Ekonomski fakultet
  1020. Božović Aleksandra UCG Ekonomski fakultet
  1021. Ćetković Andrijana UCG Ekonomski fakultet
  1022. Đurović Marija UCG Ekonomski fakultet
  1023. Babić Jelena UCG Ekonomski fakultet
  1024. Đukić Andrea UCG Ekonomski fakultet
  1025. Stamatović Jovana UCG Ekonomski fakultet
  1026. Pavićević Teodora UCG Ekonomski fakultet
  1027. Prelević Anđela UCG Ekonomski fakultet
  1028. Kovačević Snežana UCG Ekonomski fakultet
  1029. Jegdić Milena UCG Ekonomski fakultet
  1030. Bulajić Mira UCG Ekonomski fakultet
  1031. Jolović Tanja UCG Ekonomski fakultet
  1032. Bajović Tomić Bojana UCG Ekonomski fakultet
  1033. Rončević Danijela UCG Ekonomski fakultet
  1034. Popović Vuk UCG Ekonomski fakultet
  1035. Mijović Milenko UCG Ekonomski fakultet
  1036. Perović Sara UCG Ekonomski fakultet
  1037. Šarović Vasilija UCG Ekonomski fakultet
  1038. Mučalica Jelena UCG Ekonomski fakultet
  1039. Damjanović Aleksandar UCG Ekonomski fakultet
  1040. Babić Anđa UCG Ekonomski fakultet
  1041. Mijušković Nikola UCG Ekonomski fakultet
  1042. Krcunović Jovana UCG Ekonomski fakultet
  1043. Dragić Anita UCG Ekonomski fakultet
  1044. Aleksić Tamara UCG Ekonomski fakultet
  1045. Đuković Ksenija UCG Ekonomski fakultet
  1046. Cvijović Radoica UCG Ekonomski fakultet
  1047. Jovanović Eva UCG Ekonomski fakultet
  1048. Rovčanin Marina UCG Ekonomski fakultet
  1049. Dragaš Ksenija UCG Ekonomski fakultet
  1050. Prelević Milena UCG Ekonomski fakultet
  1051. Muratović Sonja UCG Ekonomski fakultet
  1052. Dabanović Milica UCG Ekonomski fakultet
  1053. Filipović Rade UCG Ekonomski fakultet
  1054. Đurišić Marija UCG Ekonomski fakultet
  1055. Aković Marko UCG Ekonomski fakultet
  1056. Vuković Jovana UCG Ekonomski fakultet
  1057. Mišeljić Đorđije UCG Ekonomski fakultet
  1058. Dedajić Stanka UCG Ekonomski fakultet
  1059. Janković Dragana UCG Ekonomski fakultet
  1060. Janković Dragutin UCG Ekonomski fakultet
  1061. Ćetković Dušan UCG Ekonomski fakultet
  1062. Bugarin Aleksandra UCG Ekonomski fakultet
  1063. Nikčević Dragan UCG Ekonomski fakultet
  1064. Bubanja Nemanja UCG Ekonomski fakultet
  1065. Nikčević Bojan UCG Ekonomski fakultet
  1066. Dulović Katarina UCG Ekonomski fakultet
  1067. Knežević Nađa UCG Ekonomski fakultet
  1068. Knežević Vaso UCG Ekonomski fakultet
  1069. Radović Danijela UCG Ekonomski fakultet
  1070. Gogić Vasilije UCG Ekonomski fakultet
  1071. Grbović Ivana UCG Ekonomski fakultet
  1072. Ćirović Ristan UCG Ekonomski fakultet
  1073. Petrušić Milica UCG Ekonomski fakultet
  1074. Barjaktarović Dijana UCG Ekonomski fakultet
  1075. Milikić Janko UCG Ekonomski fakultet
  1076. Đinović Teodora UCG Ekonomski fakultet
  1077. Koćalo Maša UCG Ekonomski fakultet
  1078. Obradović Hristina UCG Ekonomski fakultet
  1079. Radović Nina UCG Ekonomski fakultet
  1080. Kadić Maja UCG Ekonomski fakultet
  1081. Marjanović Milica UCG Ekonomski fakultet
  1082. Simonović Bobana UCG Ekonomski fakultet
  1083. Barjaktarović Danijela UCG Ekonomski fakultet
  1084. Cvijović Milena UCG Ekonomski fakultet
  1085. Tomašević Jovan UCG Ekonomski fakultet
  1086. Cmiljanić Nadežda UCG Ekonomski fakultet
  1087. Božović Anđela UCG Ekonomski fakultet
  1088. Vučević Jovana UCG Ekonomski fakultet
  1089. Vojinović Emila UCG Ekonomski fakultet
  1090. Živanović Katarina UCG Ekonomski fakultet
  1091. Tošić Jovana UCG Ekonomski fakultet
  1092. Obradović Slobodan UCG Ekonomski fakultet
  1093. Poznanović Žarko UCG Ekonomski fakultet
  1094. Kosić Petar UCG Ekonomski fakultet
  1095. Ćipranić Jovan UCG Ekonomski fakultet
  1096. Ivanović Danilo UCG Ekonomski fakultet
  1097. Nedović Katarina UCG Ekonomski fakultet
  1098. Simović Milica UCG Ekonomski fakultet
  1099. Šukić Branko UCG Ekonomski fakultet
  1100. Gagula Filip UCG Ekonomski fakultet
  1101. Mirotić Ivan UCG Ekonomski fakultet
  1102. Osmajić Miloš UCG Ekonomski fakultet
  1103. Marović Sanja UCG Ekonomski fakultet
  1104. Vukmirović Jelena UCG Ekonomski fakultet
  1105. Peković Jelena- Istorija, Filozofski fakultet
  1106. Pižurica Neđeljko- Istorija, Filozofski fakultet
  1107. Ćiraković Lucija- Crnogorski jezik i književnost, Filološki fakultet

 

  1. Šušić Dunja – Univerzitet Singidunum, Fakultet za medije i komunikacije
  2. Đurišić Stevan – Pravni fakultet
  3. Radanović Luka – Univerzitet Mediteran, Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  4. Bojović Miljan – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  5. Šućur Aleksandra – Građevinski fakultet, Saobraćajni smjer
  6. Stefanović Milorad – Ruski jezik i književnost
  7. Bošković Teodora – Univerzitet Donja Gorica, Fakultet za kulturu i turizam
  8. Stožinić Lazar – Građevinski fakultet
  9. Vukićević Jovana – Elektortehnički fakultet
  10. Tomić Damjan – Univerzitet Donja Gorica, FDM
  11. Rakočević Tomo – Fakultet politickih nauka
  12. Radović Stefan – Fakultet dramskih umjetnosti
  13. Manojlović Svetlana – Ruski jezik i književnost
  14. Đurković Sara – Psihologija
  15. Bjelica Sara – Psihologija
  16. Janjušević Marko – Univerzitet u Beogradu, Ekonomski fakultet – marketing
  17. Rondović Nemanja – Istorija
  18. Golubović Dušan – Univerzitet u Ljubljani, Elektrotehnički fakultet
  19. Purić Nataša – Obrazovanje učitelja
  20. Vuković Anđela – Obrazovanje učitelja
  21. Milunović Miloš – Ekonomski fakultet
  22. Matković Vasilije – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Nikšić
  23. Gvozdenović Mirjana – Univerzitet Istočno Sarajevo, Medicinski fakultet u Foči
  24. Gutović Đurko – Ekonomski fakultet
  25. Kovačević Pavle – Univerzitet tehnologije i ekonomije u Budimpešti, Fakultet elektrotehnike i informatike
  26. Bošković Tijana – Univerzitet Donja Gorica, Humanističke studije, Bezbjednost
  27. Knežević Anđela – Filozofski fakultet
  28. Petrović Miloš – Pravni fakultet Univerzitet u Beogradu
  29. Knežević Luka – Ekonomija turističke privrede, Univerzitet Istočno Sarajevo
  30. Gajević Slobodan – Mašinski Fakultet, Drumski Saobraćaj
  31. Raković Marija – Univerzitet u Beogradu , Farmaceutski fakultet
  32. Kastratović Sanja  – NYU, Elektrotehnički fakultet
  33. Mijović Petar – Elektrotehnički fakultet
  34. Vujinović Nikola – Pomorski fakultet Kotor
  35. Klisić Ivana – Ekonomski fakultet
  36. Rončević Irena – Ekonomski fakultet
  37. Popović Nemanja – Fakultet dramskih umjetnosti
  38. Nedović Mileta – Mašinski fakultet (Drumski saobraćaj)
  39. Labudović Jovana – Medicinski fakultet (Farmacija)
  40. Raičević Ivana – Obrazovanje učitelja
  41. Kojović Mitar – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  42. Ćalasan Olga – Građevinski fakultet
  43. Đuričić Bratislav – Mašinski Fakultet Podgorica
  44. Lalević Nada – Ekonomski fakultet
  45. Đurković Velibor – Stomatološki fakultet u Beogradu
  46. Savović Darko – Univerzitet Donja Gorica, Fakultet za prehrambenu tehnologiju, bezbjednost hrane i ekologiju, Fakultet za kulturu i turizam – smjer Kineske studije
  47. Blečić Vladan – Građevinski fakultet
  48. Vlaović Isidora – Univerzitet u Novom Sadu, Tehnološki fakultet.
  49. Petković Aleksa – NYU, Neuronauke i psihologija
  50. Malović Marijana – Univerzitet u Beogradu, Biološki fakultet
  51. Uskoković Dušanka – Biotehnicki fakultet
  52. Strugar Miljan – Građevinski fakultet, Konstruktivni smjer
  53. Vukojević Ksenija – Univerzitet u Beogradu, Pravni fakultet
  54. Dejanović Anđela – Građevinski fakultet
  55. Bajčeta Mirko – Univerzitet u Beogradu, Šumarski fakultet
  56. Šćepanović Staša – Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet
  57. Vukotić Mia – Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet.
  58. Gvozdenović Ljiljana – Medicinski fakultet
  59. Knežević Milanka – Srpski jezik i južnoslovenske književnosti
  60. Vukotić Jana – Građevinski fakultet.
  61. Martinović Stefan – Medicinski fakultet.
  62. Pudar Aleksandra – Građevinski fakultet
  63. Ljutić Valentina – Filološki fakultet
  64. Stevović Željka –  Filozofski fakultet
  65. Malović Anđela – Univerzitet u Beogradu, Hemijski fakultet
  66. Gudurić Vladimir – Ekonomski fakultet Podgorica
  67. Gazdić Dragana – Univerzitet u Novom Sadu, PMF-hemija
  68. Jolić Jovana – Univerzitet u Mariboru, Fakultet za elektrotehniku, računare i informatiku
  69. Čukić Nikola – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  70. Velašević Luka – Prirodno-matematički fakultet
  71. Petrović Sara – Fakultet likovnih umjetnosti, Vajarstvo
  72. Jašović Sara – Biologija
  73. Vujačić Zoran – Medicinski fakultet–Visoka Medicinska škola
  74. Belojević Jelena – LMU Minhen, magistarske studije
  75. Lajović Nemanja – Pomorski fakultet , Menadžment u pomorstvu i logistika
  76. Bešović Milo – Fakultet dramskih umjetnosti
  77. Bulatović Jovana – Psihologija
  78. Kasalica Vuk – Elektrotehnički Univerzitet u Sankt Peterburgu, Rusija
  79. Tošić Jovana – Ekonomski fakultet
  80. Ašanin Milica – Biotehnički fakultet
  81. Kosović Katarina -Filozofski fakultet.
  82. Pečurica Miloš – Metalurško-Tehnološki fakultet, Hemijska tehnologija
  83. Jovanović Neda – Biologija
  84. Petrović Milka – Metalurško-Tehnološki fakultet, Hemijska tehnologija
  85. Đukanović Danilo – Univerzitet Novi Sad, Odsek za Psihologiju
  86. Gigović Nevena – Prirodno-matematički fakultet, UCG
  87. Dašić Suzana – Metalurško-Tehnološki fakultet, Hemijska tehnologija
  88. Šćepanović Petar – PMF, Matematika i računarske nauke
  89. Mirotić Anđela – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  90. Kosović Tijana – Engleski jezik i književnost
  91. Đukić Tamara – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  92. Rabrenović Ivana – Arhitektonski fakultet
  93. Knežević Božo – Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet
  94. Milić Jelena – Univerzitet Donja Gorica, FMEFB
  95. Radović Jovan – Elektrotehnički fakultet
  96. Stojanović Matija – Univerzitet u Beogradu, Pravni fakultet, master studije
  97. Drašković Ana – Pravni fakultet, Bezbjednost i kriminalistika
  98. Županjac Anđela – Psihologija
  99. Femić Bogdan – Pomorski fakultet, Nautika i pomorski saobraćaj
  100. Sudžum Miloš – Fakultet za Turizam i Hotelijerstvo
  101. Ugrenović Andrijana – Obrazovanje učitelja
  102. Jovićević Bojana – Italijanski jezik i književnost
  103. Marsenić Marija – Univerzitet u Prištini, Filozofski fakultet
  104. Popović Drago – Arhitektonski fakultet
  105. Višnjić Predrag – Fakultet političkih nauka
  106. Komnenović Ana – Pravni fakultet
  107. Bulatović Bojana – Elektrotehnicki fakultet, Energetika i automatika
  108. Laban Nemanja – Medicinski fakultet, Primijenjena fizioterapija
  109. Dašić Marija – Obrazovanje ucitelja
  110. Tomić Sara – Arhitektonski fakultet
  111. Miranović Anđela – Psihologija
  112. Anđić Žarko – Biotehnički fakultet
  113. Lalić Jelena – Univerzitet u Beogradu, Ekonomski fakultet
  114. Radonjić Marija – Metalurško-tehnološki fakultet
  115. Ćosović Mirjana – Univerzitet u Novom Sadu , Fakultet tehničkih nauka
  116. Dašić Ivana – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  117. Savić Veselin – Univerzitet u Istočnom Sarajevu, Filozofski fakultet, Istorija i arheologija
  118. Tijanić Ana – Mašinski fakultet
  119. Tomić Bojan – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  120. Vuković Veliša – Prirodno-matematički fakultet
  121. Rmuš Jovana – Univerzitet u Kragujevcu, Fakultet Medicinskih nauka
  122. Todorović Stanko – Građevinski fakultet
  123. Ćulafić Andrijana – Metalurško – tehnološki fakultet
  124. Radović Ivana – Mašinski fakultet
  125. Vojinović Marko – Univerzitet u Beogradu, Visoka građevinsko geodetska škola
  126. Liješević Milan – Univerzitet Adriatik, Fakultet za biznis i turizam u Budvi
  127. Bokovac Staša – Pravni fakultet
  128. Milanko Anđušić – Pomorski fakultet
  129. Mihailo Mujović – Ekonomski fakultet
  130. Jakić Dalibor – Biotehnički fakultet
  131. Jovan Miljanić – Elektrotehnički fakultet
  132. Tomašević Helena – Biotehnički fakultet
  133. Aleksandar Svrkota – Univerzitet u Beogradu, Informacione tehnologije
  134. Julija Ljujić -Univerzitet u Beogradu, Pravni fakultet
  135. Milan Radulović – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  136. Stefan Bošković – Ekonomski fakultet
  137. Mile Vuković – Univerzitet u Beogradu, Elektrotehnicki fakultet
  138. Iva Mitrović – Metalurško-Tehnološki fakultet
  139. Milorad Osmajić – Metalurško-tehnološki fakultet
  140. Obrad Jovanović – Elektrotehnički fakultet
  141. Petar Jovović – Pravni fakultet
  142. Vidoje Živković – Pravni fakultet
  143. Aleksandar Novović – Univerzitet u Beogradu, Pravoslavni bogoslovski fakultet
  144. Dalibor Doderović – Metalurško-tehnološki fakultet
  145. Mirjana Perišić – Ekonomski fakultet
  146. Danko Krstonijević – Elektrotehnički fakultet
  147. Ines Kokotović – Univerzitet u Beogradu, Pravni fakultet
  148. Jevrić Đurđina – Sankt-Peterburgski Arhitektonsko Građevinski Univerzitet, Arhitektonski fakultet
  149. Irina Vojinović – Visoka škola za turizam i hotelijerstvo, Trebinje
  150. Nina Alorić – ELTE univerzitet u Budimpešti, Biologija – magistarske studije
  151. Novak Svrkota – Medicinski fakultet
  152. Anđela Rakočević – Pravni fakultet
  153. Bojana Starčević – Obrazovanje učitelja.
  154. Bogdan Radonjić – Mašinski fakultet
  155. Sofija Palibrk – Biotehnički fakultet, Biljna proizvodnja
  156. Biljana Dulović – Fakultet dramskih umjetnosti
  157. Teodora Popović – Pravni fakultet
  158. Bojan Milović – Visoka tehnička mašinska škola strukovnih studija, Drumski saobraćaj
  159. Sava Bulatović – FZP
  160. Jovana Bujišić – Obrazovanje učitelja
  161. Miljana Nikić – Obrazovanje učitelja
  162. Jana Mumović – Medicinski fakultet
  163. Anđela Đukić -Psihologija
  164. Natalija Rakočević – Engleski jezik i književnost
  165. Dragoslav Bajović – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  166. Neda Grujičić -Predškolsko vaspitanje i obrazovanje
  167. Andrija Sošić – Akademija strukovnih studija Zapadna Srbija Užice, magistrant
  168. Zorka Mugoša – Medicinski fakultet
  169. Batrović Đorđe – Arhitektonski fakultet
  170. Boris Jovanović – Elektrotehnički fakultet
  171. Radović Milanka – Pravni fakultet
  172. Nađa Merdović – Biotehnički fakultet
  173. Isidora Drašković – Julius Julius-Maximilian-Universität Würzburg, Filozofski fakultet
  174. Rastko Kisjelica – Univerzitet u Beogradu, Fakultet Organizacionih Nauka, smjer Informacioni Sistemi i Tehnologije
  175. Marija Prijović – Univerzitet Megatrend Beograd, Fakultet za poslovne studije
  176. Marija Zečević – Arhitektnonski fakultet
  177. Nikola Dimić – Eletkrotehnički fakultet
  178. Aleksa Mujović – Medicinski Fakultet – Primijenjena fizioterapija
  179. Dujović Bojan – Medicinski fakultet,Primijenjena fizioterapija
  180. Tomović Tijana – Biotehnički fakultet
  181. Mićković Marko – Medicinski fakultet, Primijenjena fizioterapija
  182. Konatar Bogdan – Građevinski fakultet
  183. Čukić Jovana – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  184. Pavle Aligrudić – PMF, Računarske nauke
  185. Milica Delić – Građevinski fakultet
  186. Aleksandra Jokić – Univerzitet u Beogradu, FASPER – Logopedija.
  187. Miodrag Manojlović – Univerzitet u Beogradu , Arhitektonski fakultet
  188. Ivan Bogavac – Univerzitet Priština,Fakultet Tehničkih Nauka,Tehnološko inženjerstvo
  189. Dajana Turović – Univerzitet Donja Gorica Evropske institucije i politike
  190. Ivan Mujović – Filološki fakultet
  191. Bošković Marina – Biotehnički fakultet
  192. Mitrović Miloš – Fakultet za međunarodnu ekonomiju,finansije i biznis
  193. Igor Šćekić – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  194. Jelena Pudar – Elektrotehnički fakultet
  195. Lazar Nikolić – Univerzitet u Beogradu, Fakultet dramskih umetnosti
  196. Dragica Jović – Nezavisni Univerzitet Banja Luka, Pedagoški fakultet
  197. Sandra Zarubica – Univerzitet u Beogradu, Mašinski fakultet
  198. Radoš Jašović – Biotehnički fakultet
  199. Milica Savić – Bečki Univerzitet, Njemački jezik – Germanistika
  200. Jelena Ćosović – Univerzitet Mediteran, Fakultet vizuelnih umjetnosti,
  201. Bojan Drljević – Arhitektonski fakultet
  202. Jovana Bubanja – Filoloski fakultet
  203. Tijana Stevović – Curtin Univerzitet – Pert Master Prediktivne Analitike,
  204. Bakić Balša – FTH
  205. Boban Cimbaljević – Mašinski fakultet
  206. Milica Šćekić – Univerzitet Donja Gorica, Fakultet za međunarodnu ekonomiju, finansije i biznis,
  207. Ralević Andrija – Univerzitet u Kragujevcu, Fakultet za hotelijerstvo i turizam
  208. Radović Vasilisa – Psihologija
  209. Andrija Mrdak – Mašinski fakultet.
  210. Magdalena Šćepanović – Ekonomski fakultet
  211. Anđela Bečanović – Biotehnički fakultet
  212. Vukašin Manojlović – Mašinski fakultet
  213. Aleksandra Jovanović – magistrand Ekonomskog fakulteta (smjer Računovodstvo i revizija)
  214. Ana Marković – Pomorski fakultet
  215. Marko Obradović – Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Beogradu, Računarska tehnika i informatika
  216. Ana Aprcović – Filozofski fakultet
  217. Anđela Ristanović – Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
  218. Mia Medojević – Filozofski fakultet Univerziteta u Beogradu, Psihologija
  219. Neđeljko Ristić – Geografija
  220. Tatjana Muratović – Matematika
  221. Slavko Kojović – Univerzitet Mediteran,Fakultet vizuelnih umjetnosti
  222. Stojan Ilić – Filozofski fakultet Univerziteta u Beogradu, Psihologija
  223. Sara Kovačević – Bezbjednost
  224. Dragana Vuković – Ekonomski fakultet
  225. Aleksa Maraš – Medicinski fakultet, Stomatologija
  226. Anđela Zejak – Građevinski fakultet
  227. Maša Pavićević – Univerzitet Donja Gorica, Primijenjene nauke-Matematika
  228. Jovana Bovan – Elektrotehnički fakultet, Energetika i automatika
  229. Milena Perošević – magistarske studije: Evropske studije, Univerzitet u Bonu
  230. Kristina Korać – Ekonomski fakultet
  231. Pejović Dušan – Pravni fakultet
  232. Vujošević Stefan – Elektrotehnički fakultet
  233. Nikola Jančovski – Humanističke studije, Bezbjednost
  234. Milica Vojinović – Elektrotehnički fakultet
  235. Ognjen Dragašević – Mašinski fakultet, Mašinstvo
  236. Jovana Dragaš – Biotehnički fakultet
  237. Gordana Mujović Mahmutović – Fakultet političkih nauka-Socijalna politika i socijalni rad
  238. Tara Popović – Arhitektonski fakultet u Beogradu
  239. Radonjić Nemanja – Metalurško-tehnološki fakultet
  240. Tomašević Vesko – Istorija
  241. Pešić Danijela – Metalurško-tehnološki fakultet
  242. Aleksa Vujošević – ETF, Energetika i automatika
  243. Vojo Stijović – Građevinski fakultet
  244. Anđela Džogazović – Filološki fakultet, Prevodilaštvo
  245. Đogović Andrija – Građevinski fakultet
  246. Bojana Šćekić – Filološki fakultet, katedra za francuski jezik i književnost
  247. Medojević Maja – Medicinski fakultet
  248. Nevena Petrović – master studije na Filološkom fakultetu Univerziteta u Beogradu
  249. Sinanović Violeta – Pedagogija
  250. Rosić Srđan – Fakultet za bezbjednost i zastitu, Nezavisni Univerzitet Banja Luka
  251. Velimir Smolović – Fakultet političkih nauka
  252. Vuk Vujošević – Mašinski fakultet
  253. Ognjen Baranin – Medicinski fakultet
  254. Miloš Šutović – Građevinski fakultet
  255. Todor Jovanović – fakultet likovnih umjetnosti
  256. Stefan Bugarin – Medicinski fakultet u Beogradu
  257. Skrobanović Janko – Univerzitet “Union – Nikola Tesla” Beograd, Fakultet za sport
  258. Asanović Igor – Ekonomski fakultet
  259. Radisav Bulatović – Elektrotehnički fakultet, Energetika i automatika
  260. Ivan Asanović – Univerzitet Mediteran, fakultet stranih jezika
  261. Srđan Kenjić – Metalurško-tehnološki fakultet
  262. Delić Goran – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje.
  263. Tijana Marković – Fakultet Političkih nauka
  264. Obradović Nikolina – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  265. Jasna Đalović – Filološki fakultet, Prevodilaštvo
  266. Jovan Femić – Univerzitet u Prištini, Fakultet tehničkih nauka- Arhitektura
  267. Stefan Čelanović – Univerzitet primijenjenih nauka Technikum Beč, Telekomunikacije
  268. Mihailo Ristić – Elektrotehnicki fakultet
  269. Željko Bulatović – Univerzitet u Prištini, Prirodno matematički fakultet-Biologija
  270. Tomić Ivana – Građevinski fakultet, Građevinarstvo
  271. Bojana Vojinović – Elektrotehnički fakultet
  272. Vojvodić Marija – Medicinski fakultet
  273. Janko Sošić – Medicinski Fakultet, Primijenjena fizioterapija
  274. Ljubo Pavićević – Pravni fakultet
  275. Milica Samardžić – Filoloski fakultet
  276. Momčilo Spaić – Fakultet organizacionih nauka
  277. Marko Azarić – Univerzitet Mediteran,Pravni Fakultet
  278. Krivokapić Violeta – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  279. Milica Bošković – Univerzitet u Nišu, Medicinski fakultet- medicina
  280. Dajana Orlović – Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet
  281. Jelena Bujišić – Medicinski fakultet, Univerzitet u Istočnom Sarajevu
  282. Tamara Jokić – Prirodno-matematički fakultet
  283. Nevena Spalević – Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
  284. Ivona-Iva Jovanović – Univerzitet u Novom Sadu, Filozofski fakultet
  285. Ivan Radović – Mašinski fakultet
  286. Milica Manojlović – Metalurško-tehnološki fakultet
  287. Milan Lalić – Univerzitet u Beogradu, Fakultet za sport
  288. Kalezić Nikola – Istorija
  289. Marija Đurđevac – Fakultet političkih nauka
  290. Aleksa Blečić – Univerzitet Mediteran, Fakultet za informacione tehnologije
  291. Ana Šljukić – Pravni fakultet
  292. Ivanović Lazar – Univerzitet Megatrend, Pravni fakultet
  293. Anđela Stijović – Pravni fakultet
  294. Marina Todorović – Pravni fakultet
  295. Jašović Kristina – Građevinski fakultet
  296. Marija Radošević – Univerzitet u Beogradu, Biološki fakultet
  297. Anđela Koćalo – Fakultet političkih nauka
  298. Spajić Dragana – Univerzitet u Beograd, Poljoprivredni fakultet
  299. Jovana Belojević – Fakultet političkih nauka, Medijske studije i novinarstvo
  300. Nikolina Radošević -Univerzitet u Beogradu, Farmaceutski fakultet
  301. Jovan Tomović – Fakultet likovnih umjetnosti, Grafika
  302. Tomislav Ćalasan – Fakultet za Turizam i Hotelijerstvo
  303. Katarina Raičević – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, fizička kultura
  304. Zorica Golović – Medicinski fakultet, Visoka medicinska skola Berane
  305. Kristina Martinović – Fakultet političkih nauka, Novinarstvo
  306. Nataša Milić – Filološki fakultet
  307. Rončević Tijana – Mašinski fakultet
  308. Novitović Jovana – Univerzitet u Novom Sadu, Fakultet Tehničkih nauka
  309. Vojinović Jovana – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  310. Miljan Lutovac – Mašinski fakultet
  311. Miloš Pušonja – Medicinski fakultet, Primijenjena fizioterapija
  312. Aleksandra Čobeljić – Arhitektonski fakultet
  313. Marija Đurović – Ekonomski fakultet
  314. Marijana Zorić – Filozofski fakultet
  315. Nevena Novaković – Univerzitet u Beogradu, Fakultet veterinarske medicine
  316. Nikola Đurović – Fakultet političkih nauka, Novinarstvo
  317. Aleksandar Cvijović – Biotehnički fakultet
  318. Ognjen Vučetić -Univerzitet u Beogradu, Arhitektonski fakultet
  319. Sofija Martinović – Filozofski fakultet
  320. Dragana Vulević – Kriminalistika i bezbjednost
  321. Vojinović Milica – Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  322. Ivana Vujović – Univerzitet u Beogradu, Arhitektonski fakultet
  323. Angelina Radović – Univerzitet u Beogradu, Fakultet bezbednosti
  324. Gerić Kristina – Ekonomski fakultet,primijenjene studije menadžmenta
  325. Baošić Nebojša – Medicinski fakultet- stomatologija
  326. Adžić Jovana – Ekonomski fakultet
  327. Todorović Bojana – Građevinski fakultet
  328. Srđan Mijović – Medicinski fakultet, Primijenjena fizioterapija
  329. Milica Aćimović – Medicinski fakultet, Farmacija
  330. Radović Tamara – Biotehnički fakultet, Biljna proizvodnja
  331. Obradović Dragana – Prirodno-matematički fakultet
  332. Lazar Rabrenović – Humanističke studije, Bezbjednost
  333. Kovačević Boško – Elektrotehnički fakultet
  334. Matija Gligorović – Georgia Gnjinnett College, Bussiness Management
  335. Ivana Tomanović – Filološki fakultet
  336. Milica Karličić – Univerzitet u Beogradu, Matematički fakultet
  337. Katarina Vukićević – Pravni fakultet
  338. Sergej Mašanović – Elektrotehnički fakultet
  339. Goran Knežević – Mašinski fakultet, Mašinstvo
  340. Aleksandar Grgurević – Građevinski fakultet
  341. Kozomara Vlado – ETF
  342. Marija Cepić – UIS, Filozofski fakultet, Istorija
  343. Ilija Pavićević – Univerzitet u Beogradu,Pravoslavni Bogoslovski Fakultet
  344. Jovana Đurović – Metalurško-tehnološki fakultet
  345. Božović Marija – Pravni fakultet
  346. Lučić Ilija – Ekonomski fakultet
  347. Seka Tufegdžić – Filološki fakultet
  348. Sava Portić – ETF
  349. Nemanja Popović – Univerzitet u Beogradu, Filozofski fakultet
  350. Miljan Grahovac – Univerzitet u Nišu, Fakultet umetnosti
  351. Marko Lutovac – Građvinski fakultet
  352. Marija Krivokapić – Fakultet političkih nauka
  353. Milan Tomašević – Pomorski fakultet
  354. Radović Danijela – Pravni fakultet
  355. Božidar Ljujić – Pomorski fakultet, Brodomašinstvo
  356. Radovan Janković – Mediteranske poslovne studije
  357. Katarina Lalić – Biotehnički fakultet, Biljna proizvodnja
  358. Milka Ivanović – Ruski jezik i književnost
  359. Vojinović Marija – Metalurško-tehnološki fakultet
  360. Milena Miljanić – Univerzitet u Beogradu, Građevinski fakultet – Geodezija i geoinformatika
  361. Milica Vučinić – Građevinski fakultet
  362. Backović Pavle – Istorija
  363. Luka Jovanović – Engleski jezik i književnost
  364. Dušica Dulović – Ekonomski fakultet
  365. Marija Vučinić – Medicinski fakultet, Farmacija
  366. Aleksandra Ćalić – Mining Univerzitet u Sankt Peterburgu, Arhitektonski fakultet.
  367. Jela Jokanović – Pravni fakultet
  368. Jovana Popović – Pravni fakultet
  369. Milutin Šćekić – Biotehnički fakuletet, Biljna proizvodnja
  370. Marić Anja – Pravni fakultet
  371. Bogdan Grujčić – Mašinski fakultet, Hidroenergetika
  372. Anđela Ljutić – Filozofski fakultet
  373. Mladen Vukmirović – Ekonomski fakultet
  374. Bulatović Milica – Ekonomski fakultet
  375. Nikola Kostić – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  376. Bojan Popović – Ekonomski fakultet
  377. Milena Otović – Biologija
  378. Jana Pajović – Univerzitet u Beogradu,Filološki fakultet
  379. Gorica Bakić – Pravni fakultet
  380. Milićević Nenad – Pravni fakultet
  381. Marko Pešić – Pravni fakultet
  382. Ana Bojanić – Fakultet dramskih umjetnosti
  383. Nemanja Vešović – Biotehnički fakultet
  384. Teodora Novović – Pomorski fakultet
  385. Jovana Đukić – Biotehnički fakuletet, Animalna proizvodnja
  386. Miloš Radović – Arhitektonski fakultet
  387. Gačević Vladan – Univerzitet u Novom Sadu, Medicinski fakultet
  388. Krejić Nikola – Medicinski fakultet
  389. Sara Bojović – Pravni fakultet
  390. Bojana Malović – Pravni fakultet
  391. Teodora Kruškić – Filološki fakultet Univerziteta u Beogradu
  392. Milan Đurović – Elektrotehnički fakultet
  393. Ivan Đurović – Građevinski fakultet
  394. Mirko Đoković – Mašinski fakultet
  395. Jovana Đuričković – Filološki fakultet
  396. Radomir Delibašić – Elektrotehnički fakultet
  397. Vukosavljević Ema – Predškolsko vaspitanje
  398. Luka Radulović – Univerzitet Donja Gorica, Fakultet za dizajn i multimediju
  399. Đorđe Nikolić – Medicinski fakultet, Farmacija
  400. Milojević Zorka – Fakultet za poslovne studije, Pert
  401. Aković Nikola – ETF
  402. Adam Ljiljanić – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  403. Rade Draganić – Njemački jezik i književnost.
  404. Ivana Bošković – Elsktrotehnički fakultet
  405. Krgović Milica – Elektrotehnički fakultet
  406. Ilija Burić – UIS, Medicinski fakultet, Stomatologija
  407. Vukmirović Aleksandar – Fakultet političkih nauka
  408. Krgović Jovana – Medicinski fakultet
  409. Guzina Nađa – Medicinski fakultet, Farmacija
  410. Kristijan Matković – Elektrotehnički fakultet
  411. Nikola Šćekić – Pomorski fakultet Bar
  412. Aleksandra Joković – Filozofski fakultet
  413. Jelena Vućić – Arhitektonski fakultet
  414. Milica Knežević – Ekonomski fakultet
  415. Gojković Ljiljana – FPN
  416. Bulatović Luka – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  417. Verica Šćekić – Pravni Fakultet
  418. Gojko Radonjić, Fakultet za primijenjeni menadžment u Baru
  419. Sanja Šćepanović – Metalurško-tehnološki fakultet, UCG
  420. Ljubo Perović – Filozofski fakultet Novi Sad
  421. Anja Vuković – Filološki fakultet, Univerzitet u Crnoj Gori
  422. Anđela Popović – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje, UCG
  423. Medenica Dušan – Univerzitet Mediteran , Pravni fakultet
  424. Andrija Marojević – UCG, Elektrotehnički fakultet (primijenjeno računarstvo)
  425. Danica Laković – Metalurško-tehnološki fakultet, UCG
  426. Jovana Lakičević – Građevinski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  427. Rade Dašić – Elektrotehnički fakultet, UCG
  428. Nikola Pušonja – Univerzitet Džon Nezbit, Pravni fakultet
  429. Radović Sandra – FPN , UCG
  430. Marko Dačević – Fakultet mediteranskih poslovnih studija Tivat, Univerzitet Adriatik Bar
  431. Đurišić Milan – Biotehnički fakultet, Podgorica
  432. Stefan Đerković – Pravoslavni bogoslovski fakultet, Beograd
  433. Hristina Terzić – Pravni fakultet, Bezbjednost i kriminalistika, UCG
  434. Marija Radović – Univerzitet Mediteran, Fakultet za strane jezike
  435. Nikoleta Marković – Biotehnički fakultet, UCG
  436. Andrea Čvorović – Fakultet političkih nauka, UCG
  437. Ivona Bijelović Drinčić – Medicinski fakultet, Farmacija, UCG
  438. Radovan Aprcović – Elektrotehnički fakultet, UCG
  439. Bojana Čvorović – Elektrotehnički fakultet, UCG
  440. Nikolina Petričević – Fakultet za turizam i hotelijerstvo, UCG
  441. Anastasija Masanović – Učiteljski fakultet,Univerzitet u Beogradu
  442. Mačić Nikolina – UCG, Fakultet za turizam i hotelijerstvo, Kotor
  443. Batrić Bojanić – UCG, Pomorski fakultet Kotor
  444. Filip Nikolić – Elektrotehnički fakultet, UCG
  445. Stefan Bojanić – Fakultet za turizam i hotelijerstvo, UCG
  446. Marjanović Aleksandar – Ekonomski fakultet
  447. Miloš Popović – Filološki fakultet, UCG
  448. Kristina Roganović – Fakultet za turizam i hotelijerstvo, UCG
  449. Marija Kastratović – Mašinski fakultet Univerziteta u Beogradu
  450. Drakul Vladan – Građevinski fakultet, UCG
  451. Turčinović Nikola – Biotehnički fakultet, UCG
  452. Milovac Zorana – UCG, Fakultet za Turizam i Hotelijerstvo
  453. Filip Vesković – Politehnika, Univerzitet Donja Gorica
  454. Iva Terzić – PMF -Biologija, UCG
  455. Vesna Mićanović – Pravni fakultet, UCG
  456. Milan Minić – Pravni fakultet, Univerziteta u Beogradu
  457. Batrić Krstajić – Elektrotehnički fakultet, UCG
  458. Marsenić Ivana – Visoka škola elektrotehnike i računarstva, Univerzitet u Beogradu
  459. Milivoje Eraković – UCG, Građevinski fakultet, Građevinarstvo
  460. Vesna Žunić – Ekonomski fakultet, UCG
  461. Jovana Kankaraš – UCG, Fakultet političkih nauka
  462. Ljubica Popović – Ekonomski fakultet, UCG
  463. Ana Bogavac – Pravni fakultet , UCG
  464. Milica Ljutić – Filološki fakultet , UCG
  465. Marija Kalezić – Univerzitet tehnologije i ekonomije u Budimpešti, hemijsko inžinjerstvo
  466. Gordana Mirković – FPN , Univerzitet Donja Gorica
  467. Vukšić Marija – Visoka zdravstvena škola strukovnih studija u Beogradu, strukovni kozmetičar estetičar
  468. Kosta Mijušković – Primijenjena psihologija , Univerzitet Donja Gorica
  469. Tošić Milorad – UCG, FPN
  470. Posuka Dejan – Mašinski fakultet, UCG
  471. Tijana Bogavac – UCG,PMF, Matematika i računarske nauke
  472. Jelena Radunović – Arhitektonski fakultet, UCG
  473. Čurović Darinka – Filozofski fakultet, Pedagogija, UCG
  474. Danijela Radulović – Filološki fakultet, UCG
  475. Lazar Dašić – Visoka hotelijerska škola,Univerzitet u Beogradu
  476. Vujošević Stefan – Elektrotehnički fakultet,ETR, UCG
  477. Jovan Zogovac – Elektrotehnički fakultet, ETR, UCG
  478. Milena Radović – Slobomir P Univerzitet, Muzička Akademija
  479. Zorana Gašević – Pravni fakultet, UCG
  480. Bogdan Nikčević – Elektrotehnički fakultet, UCG
  481. Čabarkapa Jana – Fakultet za turizam i hotelijerstvo, UCG
  482. Miloš Varajić – Pravni fakultet, Univerzitet Donja Gorica
  483. Luka Bojović – Građevinski fakultet, UCG
  484. Milica Petaković – Fakultet za socijalnu edukaciju i rehabilitaciju, Univerzitet u Beogradu
  485. Jovan Ćipranić – Ekonomski fakultet, UCG
  486. Danijela Otašević – Filološki fakultet , UCG
  487. Dragica Aprcović – Biotehnički fakultet, Biljna proizvodnja
  488. Lazar Blagojević – Elektrotehnički fakultet, UCG
  489. Novović Jovan – Biotehnički fakultet, Podgorica
  490. Danijela Popović – Univerzitet Adriatik, Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo – Bar
  491. Irena Radulović – Arhitektonski fakultet,UCG
  492. Filip Vlahović – Građevinski fakultet Podgorica
  493. Vasko Nišavić – UCG, Pravni fakultet
  494. Višnjić Dara – Filozofski fakultet,Pedagogija,UCG
  495. Ivona Ivanović – Fakultet za poslovni menadžment, Menadžment u carini i špediciji, FPM
  496. Krvavac Anđela – Građevinski fakultet,UCG
  497. Nikola Lekić -Univerzitet u Beogradu, Građevinski fakultet
  498. Anđela Perović – Ekonomski fakultet, UCG
  499. Milica Vidaković – ELTE Univerzitet,Budimpešta, Primijenjena lingvistika, magistarske studije
  500. Isidora Lakić – Ekonomski fakultet, UCG
  501. Milica Šoljaga – Univerzitet u Beogradu, Elektrotehnički fakultet
  502. Jelić Radisav – UCG, Elektrotehnički fakultet
  503. Mina Mijović – Filozofski fakultet,Sociologija,UCG
  504. Jovana Grbović – Ekonomski fakultet, UCG
  505. Vasilije Marković – Univerzitet Union – Nikola Tesla, Fakultet za sport
  506. Žarko Bajović – UIS, Medicinski fakultet u Foči,stomatologija
  507. Bojana Kasalica – UCG , Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  508. Dejan Janjić – Pravni fakultet, UCG
  509. Milica Bojić – Ekonomski fakultet, UCG
  510. Lazar Dašić – ELTE Univerzitet,Budimpešta, Međunarodni odnosi
  511. Đorđe Đoković – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje Nikšić, Sportsko novinarstvo, UCG
  512. Kandić Marko – ETF, UCG
  513. Sandra Đurišić – Biotehnički fakultet
  514. Tanja Koprivica – ETF, UCG
  515. Nikola Bulatović – Ekonomski fakultet, UCG
  516. Nada Radonjić – Univerzitet Tehnologije i Ekonomije u Budimpešti,Softversko inženjerstvo
  517. Drago Kankaraš – Pomorski fakultet, UCG
  518. Kankaraš Igor – Filozofki fakultet, UCG
  519. Peličić Siniša – Mašinski fakultet, UCG
  520. Marija Kovačević – Filozofski fakultet, UCG
  521. Eraković Aleksandar – Univerzitet Adriatik Bar,FMS
  522. Anastasija Ivović – FTN Novi Sad, Arhitektura i urbanizam
  523. Marija Liješević – Akademija umjetnosti u Beogradu
  524. Nešo Kovačević – UB,Pravoslavni bogoslovski fakultet, bogoslovsko-pastirski
  525. Julija Čukić – Medicinski fakultet, UCG
  526. Milica Biro – Univerzitet Mediteran , Engleski jezik
  527. Ćurić Stefan – Primijenjeno računarstvo, ETF, UCG
  528. Pavle Boričić – Arhitektonski fakultet, UCG
  529. Miloš Mićović – Univerzitet Adriatik Bar, FMS
  530. Mara Veličković -Kontinemtalno voćardtvo i ljekovito bilje, Biotehnički fakultet, UCG
  531. Ratimir Karadžić – Univerzitet Mediteran(FIT).
  532. Zečević Dajana – UCG, Fakultet političkih nauka
  533. Bubanja Nevenka – Građevinski fakutet, UCG
  534. Bečić Milena – Filozofski fakultet, Univerzitet u Novom Sadu
  535. Sara Stamatović – Fakultet muzičke umjetnosti, Univerzitet u Beogradu
  536. Luka Minić – Građevinski fakultet, UCG
  537. Nemanja Zindović – Primijenjeno računarstvo, ETF, UCG
  538. Kristijan Sošić – Saobraćaj,FTN, Univerzitet u Novom Sadu
  539. Marko Mračević – Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja univerziteta u Novom Sadu
  540. Stefan Jovović -UCG,ETF
  541. Sofija Soković – Građevinski fakultet,UCG
  542. Zorka Anđušić – Univerzitet Istočno Sarajevo, Medicinski fakultet
  543. Lazar Betić – UCG, Arhitektonski fakultet
  544. Lazar Šćekić -Univerzitet u Beogradu, Pravoslavni bogoslovski fakultet
  545. Tmušić Aleksandra – Univerzitet Istočno Sarajevo, Medicinski fakultet
  546. Lana Komatina – UCG Fakultet političkih nauka, politikologija
  547. Nikola Joksimović- Univerzitet u Beogradu, Pravoslavni bogoslovski fakultet
  548. Radulović Vukašin – Fakultet za sport i fizičko vaspitanje , UCG
  549. Teodora Đurnić- Fakultet političkih nauka,Novinarstvo,UCG
  550. Duša Babić – Pravni fakultet,Univerzitet Mediteran
  551. Igor Raičević – FIT,Univerzitet Mediteran
  552. Dragica Babić, Univerzitet Crne Gore, Filološki fakultet, Odsjek za srpski jezik i južnoslovenske književnosti
  553. Gavrilo Lacmanović – UCG, Filozofski fakultet,istorija
  554. Tamara Rosić – Građevinarstvo,Građevinski fakultet, UCG
  555. Marko Bulatović – ETF, UCG
  556. Jovana Marković – UCG,Ekonomski fakultet
  557. Vuk Đokić – UCG, ETF
  558. Nađa gutić – Univerzitet Donja Gorica, Pravni fakultet
  559. Petar Milatović, Univerzitet Crne Gore, Medicinski fakultet -studijski program Farmacija
  560. Stamatović Željko – Mđunarodni odnosi, Fakultet političkih nauka, UCG
  561. Ivan Vilotijević – UCG, Pomorski fakultet
  562. Ignjat Bezarević – Mašinski fakultet, UCG
  563. Milica Raonić – Socijalni rad i socijalna politika,FPN,UCG
  564. Miloš Čupić– UCG,PMF
  565. Vasilije Pajović – Univerzitet u Beogradu,Beogradska politehnika
  566. Mirjana Minić – UCG, Građevinski fakultet
  567. Snežana Ćetković, UCG Građevinski fakultet
  568. Anđela Stamatović, UDG
  569. Jovana Stanišić, BgU Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju
  570. Stevan Rakočević, UCG ETF energetika i automatika
  571. Biljana Paljević UCG Pravni fakultet
  572. Nikola Babić, BgU FON
  573. Ksenija Damjanović, Pomorski fakultet u Kotoru-menadžment u pomorstvu i logistika
  574. Tamara Bulatović, UCG ETF
  575. Marinko Tošić, Akademija Strukovnih studija-Visoka hotelijerska škola Beograd gastronomija
  576. Nina Mitrović, UCG ETF
  577. Jovana Savić, UCG AF
  578. Jana Lutovac, UCG FPN
  579. Petar Rakočević, UCG ETF
  580. Anđela Samardžić, UCG Građevinski fakultet
  581. Andrijana Vuksanović, UCG Medicinski fakultet
  582. Luka Obrenić, BgU FON
  583. Milena Savić, Filozofski fakultet Novi Sad Medijske studije
  584. Grbović Danilo, Univerzitet u Novom Sadu, Poljoprivredni fakultet
  585. Boričić Milica, UCG, Medicinski fakultet – Farmacija
  586. Vladan Krivokapić, UCG, Biotehnički fakultet – Animalna proizvdonja
  587. Ljubomir Kukuličić,UCG, Elektrotehnički fakultet
  588. Stefan Sinanović, Univerzitet u Novom Sadu, Filozofski fakultet – srpska književnost
  589. Jovana Božović, UCG, Fakultet političkih nauka
  590. Ljudmila Radivojević, UCG, Medicinski fakultet – farmacija
  591. Anđela Dragišić, UCG, Arhitektonski fakultet
  592. Novaković Dragan, UCG, Medicinski fakultet – medicina
  593. Đurišić Sara, Fakultet za državne i evropske studije
  594. Lidija Nikezić, UCG, Filološki fakultet – engleski jezik i književnost
  595. Đurišić Jovana, Fakultet za državne i evropske studije
  596. Dokić Luka, ITS Comtrade u Beogradu
  597. Anđela Milatović, FPN, Socijalna politika i socijalni rad
  598. Persida Jovanović, UCG, Fakultet političkih nauka
  599. Milica Maljević, UCG, Elektrotehnički fakultet – elektornika
  600. Isidora Milić, UCG, Fakultet političkih nauka
  601. Aleksandar Kovačević, UCG, Prirodno-matematički fakultet
  602. Dušica Božanović, UCG, Arhitektonski fakultet
  603. Marko Šušić, Njujorški Univerzitet, smjer neuronauka
  604. Račić Jelena, UCG, Medicinski fakultet – medicina
  605. Jovan Kankaraš, UCG, Elektrotehnički fakultet – energetika
  606. Anđić Miljan, UCG, Biotehnički fakultet
  607. Mirjana Čuljković, UCG, Elektrotehnički fakultet
  608. Vladislav Đuretić, UCG, Građevinski fakultet, specijalizant – smjer hidrotehnika
  609. Dragović Danilo, FSKL Budva
  610. Dabanović Aleksandar, UCG, Fakultet političkih nauka – međunarodni odnosi
  611. Rajko Kovačević, Fakultet za turizam i hotelijerstvo, Podgorica
  612. Martin Kljajić, Univerztet Donja Gorica, PN-Matematika
  613. Milica Milošević, UCG, Filološki fakultet, magistar crnogorskog jezika
  614. Boško Miranović, UCG, Pravni fakultet
  615. Bajović Nataša, UCG, Filozofski fakultet, Psihologija
  616. Sara Ćelasan, UCG, Filozofski fakultet
  617. Ljiljana Jokić, UCG, Pravni fakultet, magistrand
  618. Marijan Vojinović, UCG, Elektrotehnički fakultet – energetika
  619. Lucija Radivojević Fatić, UCG, Ekonomski fakultet
  620. Vuksanović Andrijana, UCG, Filošofski fakultet – geografija
  621. Marko Bogavac, Ekonomski fakultet u Beogradu
  622. Lazar Delević, UCG, Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  623. Maja Bojović, UCG, Medicinski fakultet – farmacija
  624. Andrea Mrdak, Univerzitet u Beogradu, Građevinski fakultet
  625. Ivana Daković, Medicinski fakultet u Beogradu
  626. Drobnjak Snežana, Univerzitet Donja Gorica, Pravni fakultet
  627. Nikola Jocović, UCG, Medicinski fakultet – stomatologija
  628. Despotović Anastasija, Fakultet bezbednosti u Beogradu
  629. Maja Đurković, FPN
  630. Marijana Tomović, UCG, PMF – biologija
  631. Nemanja Marović, UCG, Mašinski fakultet
  632. Dević Dijana, PMF – biologija
  633. Nikola Šljukić, UCG, Filozofski fakultet – istorija
  634. Nikola Drobnjak, UCG, Elektrotehnički fakultet
  635. Jovana Bojičić, UCG, FTH
  636. Danilo Šestović, Pravni fakultet u Beogradu
  637. Jovana Todorović, doktorant dramskih umetnosti (gluma), Fakultet savremenih umetnosti u Beogradu
  638. Andrea Miljanić, Univerzitet umetnosti u Beogradu, FPU, Konzervacija i restauracija slika i umetničkih dela na papiru
  639. Dragana Čolović, Filološki fakultet u Beogradu
  640. Nikola Đurković, Menadžment u Građevinarstvu
  641. Tijana Glomazić, Građevinarstvo
  642. Nikola Lučić – Menadžment u Građevinarstvu
  643. Marijana Grgur – Građevinarstvo
  644. Marija Radonjić – Građevinarstvo
  645. Mirko Predović – Građevinarstvo
  646. Mila Predović – Građevinarstvo
  647. Lazar Đerković – Menadžment u Građevinarstvu
  648. Saveta Đuričić – Građevinarstvo
  649. Ljilja Đurković – Građevinarstvo
  650. Vojin Šumić – Menadžment u Građevinarstvu
  651. Ljubica Rovčanin – Menadžment u Građevinarstvu
  652. Milenko Nišavić – Građevinarstvo
  653. Andrija Raković – Građevinarstvo
  654. Mladen Bujišić – Građevinarstvo
  655. Vladan Veličković – Građevinarstvo
  656. Filip Aleksić – Građevinarstvo
  657. Tamara Jocović – Građevinarstvo
  658. Stefan Kandić – Građevinarstvo
  659. Mina Božović – Građevinarstvo
  660. Martina Marković – Građevinarstvo
  661. Aleksandra Pešić – Građevinarstvo
  662. Milica Robović – Građevinarstvo
  663. Petar Dabović – Spec.sci.građ.
  664. Todor Pavlović – Menadžment u Građevinarstvu
  665. Gordana Laban – Građevinarstvo
  666. Nikola Šoškić – Građevinarstvo
  667. Veselin Baltić – Građevinarstvo
  668. Biljana Cmiljanić – Građevinarstvo
  669. Bojan Rašović – Menadžment u Građevinarstvu
  670. Nevena Ljujić – Građevinarstvo
  671. Slavica Joksimović – Spec.sci.građ.
  672. Jelica Bulatovic – Građevinarstvo
  673. Mihailo Bulatović – Građevinarstvo
  674. Stefan Pejović – Građevinarstvo
  675. Luka Bogavac – Građevinarstvo
  676. Radoman Tanjević – Spec.sci.građ.
  677. Milena Popović – Građevinarstvo
  678. Lucija Delić – Građevinarstvo
  679. Danilo Mijović – Građevinarstvo
  680. Tatjana Irić – Građevinarstvo
  681. Sava Mikić – Menadžment u Građevinarstvu
  682. Jelena Simonović – Građevinarstvo
  683. Kristina Tešović – Spec.sci.građ.
  684. Jovana Perović – Spec.sci.građ.
  685. Milica Koprivica – Građevinarstvo
  686. Duško Perić – Građevinarstvo
  687. Jelica Babić – Spec.sci.arh.
  688. Vladimir Božović – Građevinarstvo
  689. Sanja Tešović – Arhitektura
  690. Danka Vujović – Građevinarstvo
  691. Sara Stanić – Građevinarstvo
  692. Sava Femić – Građevinarstvo
  693. Stefan Mirković – Građevinarstvo
  694. Jovana Mirotić – Građevinarstvo
  695. Tijana Cimbaljević – Građevinarstvo
  696. Stefan Zonjić – Menadžment u Građevinarstvu
  697. Milica Knežević – Građevinarstvo
  698. Nemanja Madžgalj – Menadžment u Građevinarstvu
  699. Milovan Zečević – Građevinarstvo
  700. Jana Vuković – Građevinarstvo
  701. Nikola Milić, Spec.Sci.građ.
  702. Milica Dragnić, UCG, Muzička akademija
  703. Jovan Jocović, Univerzitet Donja Gorica, FPTBHE
  704. Ksenija Stijović, UCG, Filozofski fakultet – psihologija
  705. Balša Brnović, Univerzitet Donja Gorica, FKTMHM
  706. Balša Barović, Fakultet likovnih umjetnosti Cetinje
  707. Aleksa Ljujić, Univerzitet u Beogradu, Fakultet organizacionih nauka(ISIT).
  708. Aleksandar Vojinović,Univerzitet Crne Gore, ETF
  709. Aleksandar Vuković, Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet.
  710. Aleksandar Vučinić, diplomirani BSc Bauman Univerizet Moskva, Energetika. MSc Korvinus Univerzitet Budimpešta, Međunarodni biznis i ekonomija.
  711. Aleksandar Konatar, Univerzitet u Beogradu, Pravoslavni Bogoslovski fakultet
  712. Aleksandra Šćekić, Univerzitet u Kragujevcu, Pedagoški fakultet u Užicu.
  713. Aleksej Pejić, Univerzitet u Beogradu, Pravoslavni Bogoslovski fakultet
  714. Ana Šestović, Univerzitet Crne Gore, Pravni fakultet.
  715. Andrea Malović, Univerzitet Donja Gorica, Fakultet primjenjenih nauka – Psihologija.
  716. Andrea Mrdak, Univerzitet u Beogradu, Građevinski fakultet
  717. Andrija Cerović, Univerzitet Crne Gore, Filozofski fakultet
  718. Andrijana Đurović , Univerzitet u Novom Sadu, Filozofski fakultet.
  719. Andrijana Žižić, BSc Univerzitet Crne Gore, Filološki fakultet, MSc RANEPA, Moskva
  720. Blagoje Konatar, Univerzitet Crne Gore, Mašinski fakultet
  721. Bojana Vojinović, Univerzitet Crne Gore, Fakultet političkih nauka – Novinarstvo.
  722. Vasilisa Đalović. Politehniko di Torino. Biomedicinski inžinjering
  723. Veselin Baltić, Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet
  724. Veselin Maraš,Union,Pravni fakultet.
  725. Violeta Nedović,Univerzitet Crne Gore,Filološki fakultet.
  726. Vladan Veličković, Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet.
  727. Vladan Nišavić , Univerzitet u Beogradu, Pravni fakultet
  728. Vladimir Tvrdišić ,Fakultet Vizuelnih Umjetnosti u Crnoj Gori ;FVU.
  729. Gordana Čampar, Univerzitet Crne Gore, Prirodno-matematički fakultet
  730. Danica Hardi, MGIMO; VŠЭ, Moskva
  731. Dejan Adamović, Univerzitet u Beogradu, Visoka Željeznička škola strukovnih studija.
  732. Dmitar Došljak, Univerzitet Crne Gore ,Biotehnički fakultet
  733. Dragana Gutić , Univerzitet Crne Gore, Prirodno-matematički fakultet
  734. Dragana Pavlović, Univerzitet Crne Gore, Biotehnički fakultet.
  735. Žarko Rakočević , Univerzitet Crne Gore, Elektrotehnički fakultet
  736. Žarko Filipović, Univerzitet Crne Gore, Biotehnički fakultet
  737. Zorana Maslak, Univerzitet Crne Gore, Ekonomski fakultet.
  738. Zorka Bulatović, Univerzitet Crne Gore, Filozofski fakultet
  739. Iva Čović, Univerzitet u Beogradu, viša Saobraćajna škola.
  740. Ivan Đogović, Univerzitet u Beogradu, Saobraćajni fakultet.
  741. Ivana Zečević, Univerzitet Crne Gore, Filološki fakultet
  742. Ivana Pajović ,Univerzitet Crne Gore,Filološki fakultet
  743. Ivana Ćorović, Univerzitet Crne Gore (PMF), Univerzitet u Mančesteru
  744. Igor Nišavić, Univerzitet u Beogradu, Pravni fakultet.
  745. Igor Femić, Univerzitet Crne Gore,Prirodno-matematički fakultet.
  746. Irina Nišavić – Madžgalj, Univerzitet u Beogradu, Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju
  747. Jagoš Mrdak, Univerzitet Crne Gore, Pravni fakultet.
  748. Jelena Vuković, Univerzitet Crne Gore,Pravni fakultet
  749. Jelena Damjanović, Univerzitet Crne Gore, Pravni fakultet.
  750. Jelena Kljajević, Univerzitet u Beogradu, Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju
  751. Jelena Kočović, Univerzitet Crne Gore, Ekonomski fakultet.
  752. Jelena Pavlović, Univerzitet u Kragujevcu, Tehnički fakultet
  753. Jelena Radović, Univerzitet Crne Gore, Pravni fakultet
  754. Jovana Damjanović, Univerzitet Crne Gore, Arhitektonski fakultet
  755. Jovana Joksimović, Univerzitet Crne Gore, Obrazovanje učitelja.
  756. Jovana Leković, Univerzitet Union, Pravni fakultet
  757. Jovana Pavlović, Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet
  758. Jovana Perović, Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet
  759. Jovana Sošić, Univerzitet u Kragujevcu, Pedagoški fakultet u Užicu.
  760. Katarina Bošković , Univerzitet u Kragujevcu, Ekonomski fakultet
  761. Kristina Nišavić, Univerzitet Crne Gore, Fakultet Političkih nauka.
  762. Ksenija Nedović, Univerzitet u Beogradu, Defektološki fakultet.
  763. Ksenija Tomović, Informacione Tehnologije, Visoka škola akademskih studija „Dositej“ u Beogradu
  764. Luka Čović, Univerzitet u Beogradu, Građevinski fakultet
  765. Ljiljana Novović, Univerzitet u Beogradu, Farmaceutski fakultet
  766. Marija Konatar, UCG, PMF-Matematika i Računarske nauke
  767. Marija Petrić,Univerzitet Crne Gore, Pravni fakultet
  768. Marija Terzić, Univerzitet u Novom Sadu, Filozofski fakultet
  769. Marijana Božović, Univerzitet Crne Gore, Filozofski fakultet
  770. Marica Raičević, Univerzitet Crne Gore, Muzička akademija
  771. Marko Adamović, Univerzitet u Beogradu, Ekonomski fakultet.
  772. Marko Bogavac, Univerzitet u Beogradu, Ekonomski fakultet.
  773. Marko Vuković, Univerzitet Crne Gore, Pravni fakultet.
  774. Marko Šilobod, Univerzitet u Beogradu, Fizički fakultet.
  775. Matija Furtula, Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet
  776. Milan Vasović, Univerzitet u Beogradu, Fakultet bezbednosti
  777. Milan Drobnjak, Univerzitet Crne Gore, ETF, Univerzitet u Beogradu, ETF.
  778. Milena Radojević, UCG, PMF
  779. Milenko Nišavić,Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet
  780. Mileta Minić, dr medicine Univerzitet u Beogradu, Medicinski fakultet
  781. Milica Bošković, Univerzitet Crne Gore, Biotehnički fakultet.
  782. Miloš Kljajević, Univerzitet u Novom Sadu, Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja
  783. Miloš Ljujić. Univerzitet u Beogradu, Građevinski fakultet.
  784. Miloš Sošić, Univerzitet Union Nikola Tesla ,Pravni fakultet
  785. Milutin Zlaić, Univerzitet u Beogradu, Poslovna ekonomija
  786. Miljan Bubanja, Univerzitet Donja Gorica, Fakultet pravnih nauka
  787. Mina Božović, Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet.
  788. Mirjana Furundžić, Univerzitet Crne Gore, Filozofski fakultet
  789. Mirko Paunović, Univerzit Beograd, fakultet bezbednost
  790. Nikola Kuč, Univerzitet u Kragujevcu, Visoka škola tehničkih strukovnih studija.
  791. Nikola Femić. Univerzitet u Novom Sadu. Prirodno-matematički fakultet.
  792. Novica Đaković ,Univerzitet Crne Gore,Ekonomski fakultet.
  793. Ognjen Ćetković, Univerzitet u Beogradu, Fakultet sporta i fizičkog vaspitanja
  794. Pavle Jevrić, Sankt-Peterburgski Arhitektonsko Građevinski Univerzitet, Građevinski fakultet
  795. Pavle Tvrdišić, Univerzitet Crne Gore, Arhitektonski fakultet
  796. Rade Drašković, UCG, Građevinski fakultet
  797. Radisav Brajković, Univerzitet Crne Gore, Elektrotehnički fakultet
  798. Radovan Gutić, Univerzitet u Beograd, Visoka Željeznička škola strukovnih studija.
  799. Radovan Rakočević, Beogradska poslovna škola, Strukovna ekonomija.
  800. Radoje Vojinović, Univerzitet Crne Gore, Pravni Fakultet-Bezbjednost i Kriminalistika.
  801. Ranka Sarvan, Univerzitet Crne Gore, Prirodno-matematički fakultet
  802. Sava Đaković, Univerzitet Crne Gore, Prirodno matematicki fakultet
  803. Sava Femić, Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet
  804. Sandra Mrdak, Univerzitet Crne Gore, Ekonomski fakultet.
  805. Slađan Dangubić.Univerzitet Crne Gore, ETF – Primijenjeno računarstvo
  806. Slađana Ljujić, UCG, Pravni fakultet
  807. Snežana Raković, Akademija poslovnih strukovnih studija u Beogradu.
  808. Sofija Bugarin,Univerzitet u Beogradu,Pravni fakultet.
  809. Sreto Rakonjac,Univerzitet Crne Gore,Elektrotehnički fakultet
  810. Stanoje Joksimović,Univerzitet u Beogradu,Visoka ICT škola.
  811. Stefan Adamović, Univerzitet u Beogradu, Visoka Željeznička škola strukovnih studija
  812. Stefan Miladinović, Univerzitet Crne Gore, Prirodno matematički fakultet
  813. Tamara Pavićević, Univerzitet Crne Gore, Medicinski fakultet
  814. Tijana Ljujić, Univerzitet u Beogradu, Ekonomski fakultet
  815. Uroš Sarić, Univerzitet u Beogradu, Filozofski fakultet.
  816. Filip Bubanja, Univerzitet Crne Gore, Filološki fakultet
  817. Aleksa Ašanin, Univerzitet Donja Gorica, Fakultet za informacione sisteme i tehnologije
  818. Aleksandar Šutović, Univerzitet Crne Gore, Građevinski fakultet
  819. Aleksandra Krunić, Univerzitet Crne Gore, Elektrotehnički fakultet
  820. Ana Đaković, Univerzitet Crne Gore, Fakultet političkih nauka.
  821. Ana Bugarin, Univerzitet Donja Gorica, fakultet primijenjene nauke
  822. Andrija Barać, UCG, Fakulte za pomorstvo.
  823. Andrija Sošić, Aristotelov Univerzitet u Solunu, Teološki fakultet
  824. Andrijana Konatar, UCG, Medicinski fakultet, Farmacija
  825. Andrijana Piper, Univerzitet u Istočnom Sarajevu, Muzička akademija.
  826. Anđela Kaljević, Univerzitet Union – Nikola Tesla, Pravni fakultet
  827. Balša Balšić, UCG, Ekonomski fakultet
  828. Bojan Šutović, UCG, Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  829. Bojana Bubanja, Univerzitet u Kragujevcu, PMF.
  830. Bojana Popović, Univerzitet Crne Gore, Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  831. Boško Janković,Univerzitet Mediteran,Poslovni Engleski.
  832. Vasilija Obradović, Univerzitet Crne Gore, Ekonomski fakultet
  833. Vesna Gogić, Univerzitet Crne Gore, Pravni fakultet.
  834. Vojin Sekulić, UCG, Građevinski fakultet
  835. Danilo Raković, Beogradska Poslovna Škola Beograd
  836. Dragana Obradović, Univerzitet Crne Gore, Filozofski fakultet
  837. Dušan Mrdak, Fakultet političkih nauka-Politikologija,Univerzitet Crne Gore
  838. Đorđije Radović, Univerzitet Crne Gore, Elektrotehnički fakultet.
  839. Zora Gutić, Univerzitet Crne Gore, Ekonomski fakultet
  840. Zorica Vuković, Univerzitet u Beogradu, Fakultet organizacionih nauka
  841. Igor Kojović, Univerzitet Donja Gorica, geodezija
  842. Jelena Janketić, Univerzitet Crne Gore, ETF
  843. Jelena Matović,Univerzitet Crne Gore,Pravni fakultet
  844. Jelena Nišavić, Univerzitet Crne Gore, Pravni fakultet.
  845. Jovan Janković,Univerzitet Crne Gore, Biotehnički fakultet
  846. Jovan Ćorović, Univerzitet Crne Gore, ETF
  847. Jovana Tomović, Fakultet političkih nauka Podgorica – Medijske studije i novinarstvo.
  848. Kristina Baošić, UCG, Filozofski fakultet.
  849. Lazar Bulatović, Univerzitet Crne Gore, Prirodno-matematički fakultet
  850. Lidija Konatar, UCG, Filozofski fakultet Nikšić
  851. Luka Jeremić, Univerzitet UNION – Nikola Tesla, Ekonomski fakultet
  852. Luka Popović, Univerzitet Crne Gore,Elektrotehnički fakultet.
  853. Luka Čović,UCG,Pravni fakultet
  854. Ljubiša Šćekić. Univerzitet Crne Gore, Filozofski Fakultet, odsjek Psihologija, Nikšić.
  855. Marija Šćekić,UCG,Fakultet za sport i fizičko vaspitanje
  856. Marijana Rudić, Univerzitet u Kragujevcu, Pedagoski fakultet u Užicu.
  857. Marina Vuković, Univerzitet Crne Gore, Filozofski fakultet
  858. Marko Vojinović, Fakultet političkih nauka, Univerzitet Crne Gore
  859. Marko Mrdak, Univerzitet Crne Gore, Ekonomski fakultet
  860. Marko Tomić, Univerzitet Donja Gorica, Fakultet za informacione sisteme i tehnologije
  861. Mile Nedović, Univerzitet u Kragujevcu, Pravni fakultet
  862. Milinko Popović, Univerzitet u Prištini – Medicinski fakultet
  863. Milica Hajduković, Univerzitet Crne Gore, Biotehnički fakultet.
  864. Milka Jocović, Univerzitet u Kragujevcu, Pedagoški fakultet
  865. Milovan Kljajević. Studije menadžmenta, Podgorica.
  866. Miloš Bubanja , Univerzitet u Kragujevcu , Tehnički Fakultet
  867. Mirjana Čuljković,Univerzitet Crne Gore,ETF
  868. Nada Bugarin, Univerzitet Crne Gore, Ekonomski fakultet
  869. Nemanja Perović, Univerzit CG, Pravni fakultet, Pg.
  870. Nikola Bulatović, Univerzitet Crne Gore, Arhitektonski fakultet.
  871. Nikola Bulatović, Fakultet za sport Novi Sad
  872. Nikola Kovačević,Univerzitet Crne Gore,Građevinski fakultet.
  873. Nikola Ševčenko, Metalurško-tehnološki fakultet UCG.
  874. Nikolina Ševčenko, Ruski hemijsko – tehnološki univerzitet Mendeljejeva, Moskva, Biotehnologija i bioinženjering
  875. Nina Vlaović, Univerzitet u Beogradu, Fakultet za specijalnu edukaciju i rehabilitaciju.
  876. Petar Piper, Univerzitet u Novom Sadu, Pravni fakultet.
  877. Radovan Kljajević, Univerzitet Crne Gore, Mašinski fakultet
  878. Slađana Prebiračević, Filološki fakultet, Nikšić
  879. Snežana Bubanja, Univerzitet u Kragujevcu, Pedagoški fakultet
  880. Tamara Tvrdišić, Univerzitet Donja Gorica, Pravni fakultet
  881. Teodora Marković. Univerzitet Mediteran, Fakultet za informacione tehnologije.
  882. Filip Ružić, Univerzitet Crne Gore, Arhitektonski fakultet
  883. Filip Furtula, Univerzitet u Beogradu, Fakultet organizacionih nauka
  884. Baltić Aleksandar, UCG, FPN
  885. Bečanović Anđela UCG, FPN
  886. Bjelanović Igor UCG, FPN
  887. Božović Jovana UCG, FPN
  888. Vasiljević Dragana UCG, FPN
  889. Vilotijević Isidora UCG, FPN
  890. Vuksanović Nikola UCG, FPN
  891. Vulević Lazar UCG, FPN
  892. Gojković Milena UCG, FPN
  893. Goločevac Dragana UCG, FPN
  894. Golubović Sanja UCG, FPN
  895. Gošović Dragana UCG, FPN
  896. Dabanović Aleksandar UCG, FPN
  897. Eraković Svetlana UCG, FPN
  898. Janković Luka UCG, FPN
  899. Jašović Milica UCG, FPN
  900. Jovanović Persida UCG, FPN
  901. Konatar Zorica UCG, FPN
  902. Konatar Katarina UCG, FPN
  903. Korać Sara UCG, FPN
  904. Kustudić Ana UCG, FPN
  905. Lekić Ružica UCG, FPN
  906. Marković Ivanka UCG, FPN
  907. Madžgalj Kristina UCG, FPN
  908. Milatović Anđela UCG, FPN
  909. Milojević Kristina UCG, FPN
  910. Novović Jovana UCG, FPN
  911. Otović Jovana UCG, FPN
  912. Pavlović Danijela UCG, FPN
  913. Popović Valentina UCG, FPN
  914. Radovanović Milica UCG, FPN
  915. Radulović Zvezdana UCG, FPN
  916. Radulović Jelena UCG, FPN
  917. Rajković Nemanja UCG, FPN
  918. Rakočević Lucija UCG, FPN
  919. Sekulović Stefan UCG, FPN
  920. Sošić Biljana UCG, FPN
  921. Stanić Lidija UCG, FPN
  922. Stanišić Sreten UCG, FPN
  923. Stefanović Jelena UCG, FPN
  924. Stešević Branko UCG, FPN
  925. Ćirović Ana UCG, FPN
  926. Šljivančanin Aleksandra UCG, FPN
  927. Šljukić Milica UCG, FPN
  928. Šćekić Branka UCG, FPN
  929. Šćekić Vukoman UCG, FPN
  930. Šćekić Svetozar UCG, FPN
  931. Mirko Stojkanović UCG, FPN
  932. Jovana Bulajić, UCG računarske nauke
  933. Stefan Popović,UCG matematika
  934. Tatjana Matović, UCG biologija
  935. Lari Brajković, UCG matematika i računarske nauke
  936. Mile Piper, UCG računarstvo i informacione tehnologije
  937. Luka Marković, UCG matematika i računarske nauke
  938. Leka Zeković, UCG GF
  939. Bogdan Bojović mašinski fakultet Drumski saobraćaj
  940. Ivana Ćorić Etf računarske nauke
  941. Tamara Miković UCG FPN
  942. Jelena Jovanović Pravni fakultet , magistrant
  943. Bojana Vlaović UCG PMF
  944. Vasko Golović Fakultet primijenjene fizioterapije
  945. Anica Kosović Fakultet primijenjene fizioterapije
  946. Anđelko Vuksanović Teologija Beograd
  947. Kasandra Medojević UCG Pravni fakultet
  948. Danijela Stanić UCG Ekonomski fakultet
  949. Zejak Jovana Univerzitet u Beogradu Stomatološki fakultet
  950. Zejak Danica Univerzitet u Beogradu Stomatološki fakultet
  951. Milićević Aleksandra -RUDN (Rossiйskiй universitet družbы narodov)
  952. Martina Miković UCG Građevinski fakultet
  953. Đorđe Cerović Mediteran
  954. Tamara Kontić UCG Pravni fakultet
  955. Vesna Kontić SPbDA (Sánkt-Peterbúrgskaя duhóvnaя akadémiя)
  956. Andrija Milović UCG ETF
  957. Anđela Joksimović, FPN Socijalna politika i socijalni rad
  958. Rastko Rajković, UCG MF mašinstvo
  959. Bojana Vukićević, UCG FPN Socijalna politika i socijalni rad
  960. Valentina Bugarin,UCG FPN Socijalna politika i socijalni rad
  961. Jasna Bojović, UCG PMF Biologija
  962. Milena Ivanović, UCG Ekonomski fakultet Ekonomija
  963. Miloš Pušonja, UCG Medicinski fakultet Primijenjena fizioterapija
  964. Nikola Krejić, UCG Medicinski fakultet Primijenjena fizioterapija
  965. Ivana Božović, UCG Biotehnički Biljna proizvodnja
  966. Ivana Pantović, UCG Fillozofski fakultet Pedagogija
  967. Miljana Raičević, UCG Biotehnički fakultet Biljna proizvodnja
  968. Ivanka Marković, UCG FPN Socijalna politika i socijalni rad
  969. Jovana Korać, UCG FPN Socijalna politika i socijalni rad
  970. Ana Vujović, UCG FPN Socijalna politika i socijalni rad
  971. Anđela Rajković, UCG FPN Socijalna politika i socijalni rad
  972. Rašović Stefan, UCG ekonomski fakultet
  973. Cicmil Nikola, UCGbiotehnički fakultet, rasadničarstvo Bar
  974. Snežana Ćorić- UCG Engleski jezik i književnost
  975. Grujica Maraš, UCG istorija
  976. Milošević Tijana, UDG, fakultet dizajn i multimedija, smjer moda
  977. Marija Kapor, UCG Učiteljski
  978. Đuro Popović, UCG Geografija
  979. Veljko Radović, Akademija likovnih umjetnosti Trebinje
  980. Milica Striković-UCG FPN
  981. Tijana Vojinovoć-UCG ekonomski
  982. Filip Lutovac, UCG istorija
  983. Drago Vulević, UCG istorija
  984. Ivona Dragojević-UCG Filološki fakultet
  985. Rosa Popović-UCG Filološki fakultet
  986. Marija Gajić-Muzička akademija CT-Izvođačke umjetnosti
  987. Isidora Nikolić- Muzička akademija CT opšta muzička pedagogija
  988. Ivan Tošić-UCG-Mašinski-Mehatronika
  989. Milka Ivanović-UCG Filološki-Ruski jezik
  990. Milan Babović-UCG Fakultet političkih nauka evropske studije spec.
  991. Vasilije Dašić, UCG, Arhitektonski fakultet
  992. Dijana Bojić Dašić, UCG, Viša medicinska – Berane
  993. Aleksandar Đuričanin – pravni fakultet – ( ustavno politički )
  994. Mihajlo Novović – pravni fakultet – ( pravne nauke )
  995. Radomir Krković – mašinski fakultet – ( mašinstvo)
  996. Mučalica Darko – filozofski fakultet – ( istorija )
  997. Bjelica Jelena – biotehnički fakultet – ( animalna proizvodnja)
  998. Vladislav Vasović – fakultet političkih nauka  UDG
  999. Željka Anđušić – mašinski fakultet – ( drumski saobraćaj )
  1000. Ana Novović – filozofski fakultet ( učiteljski )
  1001. Mojsije Bulatović – fakultet za civilnu bezbjednost
  1002. Jelena Peković – menadžment za građevinu
  1003. Savo Ukropina, Arhitektonski fakultet u Beogradu
  1004. Teodora Pušara, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad
  1005. Josif Božović, Biomedicinski inžinjering, Nortvestern univerzitet, Evanston, Ilinois, SAD
  1006. Jelena Lalić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
  1007. Marija Lalić, Elektrotehnički fakultet, Beograd
  1008. Tijana Kostić, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  1009. Nikola Samardžić, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  1010. Anđela Ristanović, Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
  1011. Ksenija Šćekić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu
  1012. Nemanja Labudović, Ekonomski fakultet u Subotici-Novi Sad
  1013. Novak Čeprnić, Visoka poslovna skola strukovnih studija, Novi Sad
  1014. Anđela Kovačević, Farmaceutski fakultet Univerziteta u Beogradu
  1015. Vasilije Markovic, Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
  1016. Petar Bulat, Medicinski fakultet u Beogradu
  1017. Irina Kovačević, Farmaceutski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  1018. Stefan Krivokapić, Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Beogradu
  1019. Milica Rističević, Farmaceutski fakultet, Beograd
  1020. Bojan Šćepanović, Građevinski fakultet, Beograd
  1021. Dejan Petrović, Građevinski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  1022. Stefan Janičić, Medicinski fakultet Univerziteta u Novom Sadu
  1023. Radoje Lacman, Ekonomski fakultet Univerziteta u Beogradu
  1024. Stefan Ukropina,Fakultet organizacionih nauka,Univerzitet u Beogradu
  1025. Aleksandra Milić, Elektrotehnički fakultet Univerziteta u Beogradu
  1026. Ivana Poznanović, Učiteljski fakultet, Univerzitet u Beogradu
  1027. Ana Govedarica, Šumarski fakultet, Univerziteta u Beogradu
  1028. Teodora Tadić, Fakultet tehničkih nauka, Novi Sad
  1029. Marija Krivokapić, Poljoprivredni fakultet, Beograd
  1030. Vuk Orović, Pravni fakultet Univerziteta u Beogradu
  1031. Milan Vasović, Fakultet bezbednosti Univerziteta u Beogradu
  1032. Radomir Šobić,Softverski inzenjering,Moskva
  1033. Anđela Labović, Medicinski fakultet, Ljubljana
  1034. Danka Radulović – UCG Filozofski fakultet
  1035. Tijanić Slavko, UIS, Medicinski fakultet, smjer – stomatologija
  1036. Nina Burić – UIS , Medicinski fakultet, smjer – logopedija
  1037. Teodora Ćalić – UCG Mizička akademija Cetinje
  1038. Ivana Nikolić, – UCG, Filološki fakultet
  1039. Ružica Krklješ, – UCG, Ekonomski fakultet – menadžment
  1040. Anđela Mašković – UCG – PMF , računarske nauke
  1041. Milijana Drobnjak – UCG – Farmacija
  1042. Aleksandra Marojević – Vučetić , UCG Medicinski fakultet- spec.studije zdravs.njege
  1043. Jelena Kljajević – UCG- Filološki fakultet , crnogorski jezik i južnoslovenska književnost
  1044. Pavle Vujačić – China Academy of Art , Kina
  1045. Miloš Obrenović – UCG , Filološki fakultet , engleski jezik i književnost
  1046. Golubović Radoslav – UCG , Građevinski fakultet
  1047. Dušica Pešić – UCG , Medicinski fakultet , farmacija
  1048. Ivana Vojinović – UCG , Filozofski fkultet , psihologija
  1049. Božidar Braunović – UCG , Filozofki fakultet , psihologija
  1050. Milica Dobričanin – UCG , Medicinski fakultet
  1051. Aleksa Vujošević – UCG, PMF , računarske nauke
  1052. Andrea Turović – Primijenjena bezbjednost, EDUCONS Novi Sad
  1053. Maša Blagojević – UCG , Filološki fakultet, engleski jezik i knjižnjvnost
  1054. Lazar Popović – UCG, Građevinski fakultet
  1055. Aleksandar Korać, – UCG, Medicinski fakultet – Spec. studije zdr. njege
  1056. Marija Marjanović – UCG, Ekonomski fakultet
  1057. Janko Jačeglav, UCG Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  1058. Sonja Bulatović – UCG , Ekonomski fakultet
  1059. Helena Zindović – UCG , Pravni fakultet
  1060. Margarita Anđelić – Univerzitet u Kragujevcu , Medicinski fakultet
  1061. Nikola Milošević – Univerzitet Mediteran, Fakultet za ekonomiju i biznis
  1062. Vojislav Gigović – UCF , ETF
  1063. Ana Jovović -UCG , Filozofski fakultet
  1064. Aleksa Stanić – Adriatic Univerzitet , pomorski fakultet Bar
  1065. Marija Lekić – Univerzitet Mediteran , Fakultet za strane jezike
  1066. Lazar Đukić- Univerzitet Mediteran,Fakultet za turizam
  1067. Marija Krsmanović – UCG ,ETF
  1068. Gordana Grozdanić – UCG, Filološki fakultet
  1069. Milena Kujundžić – UBG,Farmaceutski fakultet
  1070. Milica Kujundžić – UBG, Farmaceutski fakultet
  1071. Predrag Marsenić – UCG, Arhitektonski fakultet
  1072. Nemanja Radević – UCG, PMF
  1073. Vladislav Baković – UCG, Mašinski fakultet
  1074. Marko Jovanović – UCG , Filozofski fakultet
  1075. Filip Vorotović – UCG, ETF
  1076. Dušica Laković – UBG,Građevinski fakultet
  1077. Nebojša Kilibarda – Tarrant County College,psihologija
  1078. Ana Vujović – UBG , Ekonomski fakultet
  1079. Andrija Pavićević – UCG , Ekonomski fakultet
  1080. Milica Papić – UCG , Ekonomski fakultet
  1081. Milica Nikolić – UCG, Filološki fakultet
  1082. Blagoje Šturanović – UCG , Filozofski fakultet , sociologija
  1083. Mihailo Šćepanović – UDG,Kultura i turizam
  1084. Filip Balandžić – UCG, Fakultet za pomorstvo Kotor
  1085. Iva Bjelica – UCG, Filozofski fakultet
  1086. Helena Bubanja – UCG , Filozofski fakultet
  1087. Nenezić Ana – UCG,FPN
  1088. Nemanja Vukalović – UCG, Fakultet za pomorstvo Kotor
  1089. Malidžan Danica – UCG , Mašinski fakultet
  1090. Tomislav Vučetić – Visoka tehnička škola Novi Beograd
  1091. Bracan Mitrović – UCG,Mašinski fakultet
  1092. Andrea Vujisić – UCG,PMF
  1093. Vojin Ajković –UCG, Mašinski fakultet
  1094. Petar Radinović-UCG , ETF
  1095. Nikola Labović – UCG,FTH
  1096. Danilo Ostojić –UBG,Šumarski fakultet
  1097. Anđela Brajović,-UCG, Pravni fakultet
  1098. Milica Kljajević-UCG,Pravni fakultet
  1099. Marijana Babović – UCG,Filološki fakultet
  1100. Radoš Jašović – UCG , Biotehnički fakultet
  1101. Dragana Babović – UCG,Biotehnički fakultet
  1102. Jovana Jaramaz – Akademija umetnosti , Novi Sad
  1103. Teodora Kovačević – UCG ,Građevinski fakultet
  1104. Stefan Morović- UBG ,Ekonomski fakultet
  1105. Luka Tadić-UCG,Ekonomski fakultet
  1106. Saška Novović – UBG , Filološki fakultet
  1107. Đurđina Kovačević-UCG ,Filološki fakultet
  1108. Marijana Petrović – UCG , Metalurško – tehnološki fakultet
  1109. Petar Todorović- UBG , Mašinski fakultet
  1110. Jovan Jovović –UCG,ETF
  1111. Ana Bjelić –UCG , Filozofski fakultet
  1112. Dragana Simićević –UCG,FPN
  1113. Biljana Vujović –UCG, FTH
  1114. Vladan Bjelanović – Univerzitet u Ljubljani,Ekonomski fakultet
  1115. Jelena Đukarić – UCG ,Pravni fakultet
  1116. Milica Kravarušić,-UCG,Pravni fakultet
  1117. Ksenija Ristović, – UBG, Učiteljski fakultet
  1118. Isidora Bošković – UCG,Filozofski fakultet
  1119. Sanja Lagator-UCG,ETF
  1120. Milena Radović – UCG,FPN
  1121. Ljubiša Šćekić-UCG,Filozofski fakulltet
  1122. Đurišić Petar- Univerzitet u Prištini
  1123. Miloš Spaić – Pomorski fakultet Kotor , smjer menadžment,magistarske studije i Pravne nauke UDG
  1124. Miloš Dragović-UCG,Filološki fakultet
  1125. Nemanja Gogić-UCG ,ETF
  1126. Maša Jošović –UCG,Građevinski fakultet
  1127. Marko Kovačević –UCG,Filozofski fakultet
  1128. Nikola Vučeljić –UCG,Filozofski fakultet
  1129. Miloš Minić –UCG,Ekonomski fakutet
  1130. Bogdan Miačić –UCG,Filozofski fakultet
  1131. Ljubica Jovanović –UCG, Fakultet likovnih umjetnosti
  1132. Nikolina Pušara – Univerzitet Novi Sad,Akademija umjetnosti , master
  1133. Jelena Kalinić – University of Amsterdam, Bachelor of Science in Psychology
  1134. Đurišić Jovan – UCG , Medicinski fakultet
  1135. Dašić Sandra- Farmaceutski Fakultet Novi Sad – Farmacija
  1136. Dijana Premović –UCG,PMF
  1137. Jelena Madžarović-UCG,Filozofki fakultet
  1138. Mirko Sekulić-UCG,Metalurško – tehnološki fakultet
  1139. Budimir Vukčević –UBG,Filološki fakultet
  1140. Silvana Ajković –UCG,Ekonomski fakultet
  1141. Rnković Nemanja,- UCG, Pomorski fakultet Kotor.
  1142. Rnković Suzana,- UCG, Filozofski fakultet, Pedagogija- Magistrand
  1143. Đorđe Ćeha- Visoka hotelijerska škola strukovnih studija
  1144. Igor Samardžić, – UCG, Pomorski Fakultet Kotor
  1145. Marija Vušović, Obrazovanje učitelja