Petrovdanska Litija U Bijelom Polju

335 prosvetara iz Bijelog Polja i Mojkovca: Ne damo svetinje

Prosvetni radnici iz Bijelog Polja i Mojkovca pridružili su se pravednoj borbi za odbranu svetinja:

  1. Andrić Jelenka, profesor srpskog jezika i književnosti, OŠ Risto Ratković
  2. Aničić Nataša, profesor ruskog jezika i književnosti, Gimnazija Miloje Dobrašinović
  3. Baltić Milorad, profesor istorije i geografije
  4. Banković Nataša, profesor srpskog jezika i književnosti, OŠ 9. Maj
  5. Basekić Zorica, vaspitač JPU Dušo Basekić
  6. Bogavac Aleksandra, profesor ekonomske grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  7. Bogavac Branka, učiteljica u penziji
  8. Božanović Sanja, diplomirani muzički pedagog, Škola za osnovno muzičko vaspitanje
  9. Božović Dijana, profesor matematike, OŠ Marko Miljanov
  10. Bošković Bojana, profesor ruskog jezika i književnosti, Gimnazija Miloje Dobrašinović
  11. Bošković Danijela, profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Rifat Burdžović Tršo
  12. Bošković Jovana, profesor ruskog jezika i književnosti, OŠ Krsto Radojević
  13. Bošković Rajko, nastavnik fizičkog vaspitanja, OŠ Milovan Jelić
  14. Brajković Bojana, vaspitač ,JPU Dušo Basekić
  15. Braunović Biljana, profesor srpskog jezika i književnosti, Gimnazija Miloje Dobrašinović
  16. Bubanja Milena, profesor razredne nastave, OŠ Krsto Radojević
  17. Bugarin Dušan, doktor biohemijskih nauka, Srednja stručna škola
  18. Bugarin Ljubinka, profesor engleskog jezika i književnosti
  19. Bulatović Vukica, vaspitač
  20. Bulatović Emilija ,učiteljica OŠ Dušan Korać
  21. Bulatović Zorka, vaspitač JPU Dušo Basekić
  22. Bulatović Ivan, spec. struk. ing. Industrijskog inžinjerstva
  23. Bulatović Kosa, učiteljica u penziji
  24. Bulatović Marija, vaspitač, JPU Dušo Basekić
  25. Bulatović Nataša, nastavnik engleskog jezika i književnosti, OŠ Milomir Đalović
  26. Bulatović Slađana, profesor srpskog jezika i književnosti, OŠ Pavle Žižić
  27. Veličković Branka, profesor ekonomske grupe predmeta ,Srednja elektro ekonomska škola
  28. Veličković Gordana, profesor razredne nastave, OŠ Risto Ratković
  29. Veličković Danijel, profesor razredne nastave, OŠ Pavle Žižić
  30. Veličković Milanka, profesor predškolskog vaspitanja, OŠ Marko Miljanov
  31. Veličković Milena, nastavnik razredne nastave u penziji
  32. Veličković Slavica, vaspitač, JPU Dušo Basekić
  33. Veličković Todo, profesor ekonomske grupe predmeta, Srednja elektro ekonomska škola
  34. Veljović Nikola, profesor istorije i geografije
  35. Vlaović Iva, profesor engleskog jezika i književnosti, SMŠ Vuksan Đukić
  36. Vojinović Dejana, nastavnik engleskog jezika i književnosti, OŠ Dušan Korać
  37. Vojinović Dr. Branko, profesor filozofije i sociologije, OŠ Dušan Korać
  38. Vojinović Marina, profesor razredne nastave
  39. Vojinović Milanko, učitelj u penziji
  40. Vojinović Miloš, diplomirani muzički umjetnik, Škola za osnovno muzičko vaspitanje
  41. Vojinović Mr. Miomir profesor ruskog jezika i književnosti
  42. Vojinović Sonja, vaspitač, JPU Dušo Basekić
  43. Vukadinović Ana, diplomirani ekonomista, Srednja stručna škola
  44. Vukić Ana, profesor engleskog jezika i književnosti
  45. Vukićević Julka, diplomirani muzički pedagog, Škola za osnovno muzičko vaspitanje
  46. Vuković Angelina, učiteljica u penziji
  47. Vuković Vinka, profesor istorije i geografije, Gimnazija Miloje Dobrašinović
  48. Vuković Danijela, profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Rifat Burdžović Tršo
  49. Vuković Dragan, nastavnik u penziji
  50. Vuković Zoran, profesor ruskog jezika i književnosti, Srednja stručna škola
  51. Vuković Marina, profesor razredne nastave
  52. Vuković Natalija, profesor engleskog jezika i književnosti
  53. Vuković Nebojša, diplomirani inžinjer mašinstva ,Srednja stručna škola
  54. Vuković Novo, profesor geografije, Gimnazija Miloje Dobrašinović
  55. Vuković Obrad, nastavnik matematike i fizike, OŠ Milovan Jelić
  56. Vukojičić Žaklina profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Aleksa Bećo Đilas
  57. Vučetić Anđa, vaspitač, JPU Dušo Basekić
  58. Gavrić Lidija, profesor fizike, Gimnazija Miloje Dobrašinović
  59. Gašević Vuksan, profesor istorije i geografije, SMŠ Vuksan Đukić
  60. Gašević Mirjana, profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Aleksa Bećo Đilas
  61. Gordić Lenka, nastavnik biologije i hemije, OŠ Milovan Jelić
  62. Grba Branka vaspitač, JPU Dušo Basekić
  63. Grba Svetlana, profesor sociologije, Srednja stručna škola
  64. Gurešić Danka, profesor psihologije, Gimnazija Miloje Dobrašinović
  65. Damjanović Vukoman, profesor istorije i geografije u penziji
  66. Damjanović Jelena, profesor razredne nastave, OŠ Krsto Radojević
  67. Damjanović Joksimović Gordana, profesor razredne nastave, OŠ Dušan Korać
  68. Damjanović Mirko, profesor ruskog jezika i književnosti, OŠ Nedakusi
  69. Dedejić Veljko, profesor srpskog jezika i književnosti ,Srednja stručna škola
  70. Delić Janko, nastavnik u penziji
  71. Despotović Jovanka, profesor razredne nastave, OŠ Dušan Korać
  72. Dragić Maja, profesor razredne nastave, OŠ Milovan Jelić
  73. Dragović Ankica,, vaspitač, JPU Dušo Basekić
  74. Drašković Maja, vaspitač, JPU Dušo Basekić
  75. Drobnjak Bojan, profesor engleskog jezika i književnosti, Srednja stručna škola
  76. Drobnjak Goran, profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Risto Ratković
  77. Drobnjak Danijela, profesor predškolskog vaspitanj,a OŠ Nedakusi
  78. Drobnjak Marina, profesor engleskog jezika i književnost,i Gimnazija Miloje Dobrašinović
  79. Drobnjak Mr. Ana, profesor matematike, Srednja elektro ekonomska škola
  80. Drobnjak Mr. Milena, profesor pravne grupe predmeta, Srednja elektro ekonomska škola
  81. Drobnjak Sandra, profesor fizičkog vaspitanja, OŠ Risto Ratković
  82. Đalović Marijana, pedagog, OŠ Krsto Radojević
  83. Đurović Borislava, profesor geografije, OŠ 21. maj
  84. Đurović Gordana, profesor srpskog jezika i književnosti, Srednja stručna škola
  85. Đurović Ljiljana, profesor srpskog jezika i književnosti, Srednja elektro ekonomska škola
  86. Zejak Gordana, nastavnik hemije i biologije
  87. Zečević Nada, vaspitač, JPU Dušo Basekić
  88. Zlajić Boris, profesor srpskog jezika i književnosti, OŠ Braća Ribar
  89. Zlajić Milovan, nastavnik fizičkog vaspitanja u penziji
  90. Ivanović Jadranka, profesor razredne nastave, OŠ Braća Ribar
  91. Janketić Marko, magistar istorijskih nauka
  92. Jeremić Branka, nastavnik engleskog jezika i književnosti, OŠ Marko Miljanov
  93. Jeremić Violeta, profesor istorije i geografije, OŠ Milovan Jelić
  94. Jeremić Nebojša, profesor fizičkog vaspitanja, OŠ Dušan Korać
  95. Jovanović Bogić, profesor filozofije i sociologije, Srednja elektro ekonomska škola
  96. Jovović Milan, profesor likovne kulture
  97. Jokić Milica, profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Milovan Jelić
  98. Joksimović Goran, računovođa, Srednja stručna škola
  99. Karličić Velibor, profesor elektro grupe predmeta, Srednja elektro ekonomska škola
  100. Karličić Danijela, profesor elektro grupe predmeta, Srednja elektro ekonomska škola
  101. Kljajević Branka, profesor srpskog jezika i književnosti, OŠ Milovan Jelić
  102. Kljajević Gordana, profesor razredne nastave, OŠ Milovan Jelić
  103. Kljajević Darinka, profesor razredne nastave, OŠ Dušan Korać
  104. Kljajević doc. dr. Vidran, profesor fizičkog vaspitanja, Srednja stručna škola
  105. Kljajević Dragoslav, profesor elektro grupe predmeta, Srednja elektro ekonomska škola
  106. Knežević Tomović Marija, profesor srpskog jezika i književnosti, OŠ Marko Miljanov
  107. Kovačević Verica, profesor srpskog jezika i književnosti, OŠ Risto Ratković
  108. Kovačević Olivera, profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ 21. maj
  109. Kovačević Rajko, magistrant, saradnik u nastavi Fakultet za turizam i hotelijerstvo
  110. Kovačević Snežana vaspitač, JPU Dušo Basekić
  111. Kojović Vukica, profesor razredne nastave, OŠ Vladislav Sl. Ribnik
  112. Kojović Nebojša, nastavnik ruskog jezika, OŠ Pavle Žižić
  113. Konatar Danko, profesor elektro grupe predmeta, Srednja elektro ekonomska škola
  114. Konatar Dušanka, profesor razredne nastave
  115. Konatar Đurđina, profesor matematike
  116. Kočović Jelena profesor razredne nastave OŠ Milovan Jelić
  117. Krgović Gorica, vaspitač JPU Dušo Basekić
  118. Krgović Sonja, nastavnik razredne nastave, OŠ Vladislav Sl. Ribnik
  119. Krgović Stana, učiteljica u penziji
  120. Kruščić Melenka, vaspitač u penziji
  121. Kuč Slobodanka, profesor razredne nastave, OŠ Risto Ratković
  122. Ljujić Božidar, profesor matematike, Srednja stručna škola
  123. Ljujić Nevena, nastavnik matematike OŠ Dušan Korać
  124. Malović Slobodan, profesor turističke grupe predmeta, Srednja stručna škola
  125. Manojlović Jelena, profesor srpskog jezika i književnosti, Srednja stručna škola
  126. Marković Dragan, profesor elektro grupe predmeta, Srednja elektro ekonomska škola
  127. Marković Slavko, inžinjer saobraćaja
  128. Matijašević Petar, profesor mašinske grupe predmeta, Srednja stručna škola
  129. Medojević Kaćuša, nastavnik matematike u penziji
  130. Medojević Radisav, nastavnik biologije i hemije, OŠ Krsto Radojević
  131. Medojević Sava profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Aleksa Bećo Đilas
  132. Miladinovi Nada, učiteljica u penziji
  133. Milić Olivera, vaspitač, JPU Dušo Basekić
  134. Minić Radisav, profesor istorije i geografije Srednja stručna škola
  135. Minić Rajka, profesor srpskog jezika i književnosti Gimnazija Miloje Dobrašinović
  136. Mihailović Milica vaspitač JPU Dušo Basekić
  137. Mrdak Branka nastavnik engleskog jezika i književnosti OŠ Dušan Korać
  138. Mrdak Veselin profesor istorije i geografije OŠ Krsto Radojević
  139. Mrdak Ruža profesor razredne nastave OŠ Dušan Korać
  140. Mrdović Ivana profesor engleskog jezika i književnosti SMŠ Vuksan Đukić
  141. Nedović Dara nastavnik srpsko-hrvatskog jezika u penziji
  142. Obradović Aleksandra profesor matematike Gimnazija Miloje Dobrašinović
  143. Obradović Biljana profesor srpskog jezika i književnosti OŠ Vladislav Sl. Ribnik
  144. Obradović Bojana profesor elektro grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  145. Obradović Vaso profesor Srednja stručna škola
  146. Obradović Vojislav nastavnik srpskog jezika i književnosti u penziji
  147. Obradović Marija vaspitač JPU Dušo Basekić
  148. Obradović Miladin profesor elektro grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  149. Obradović Snežana profesor engleskog jezika i književnosti Srednja stručna škola
  150. Obradović Suzana master učitelj OŠ Marko Miljanov
  151. oObradović Slava profesor matematike u penziji
  152. Otović Danka sekretarka Srednja elektro ekonomska škola
  153. Pavićević Dušica master fizičke hemije Srednja elektro ekonomska škola
  154. Pajević Jefto profesor matematike u penziji
  155. Pajević Sonja nastavnik razredne nastave OŠ Marko Miljanov
  156. Pajović Bosa nastavnik matematike u penziji
  157. Pajović Miodrag organizator praktične nastave Srednja elektro ekonomska škola
  158. Pejović Danijela profesor razredne nastave OŠ Milovan Jelić
  159. Perišić Dragica učiteljica u penziji
  160. Perišić Tamara profesor razredne nastave OŠ Vladislav Sl. Ribnik
  161. Perović Ljiljana medicinska sestra JPU Dušo Basekić
  162. Petrić Vojislav profesor u penziji
  163. Petrić Milena učiteljica u penziji
  164. Popović Velimir profesor istorije i geografije u penziji
  165. Popović Todora profesor razredne nastave OŠ Marko Miljanov
  166. Prebiračević Bosiljka učiteljica u penziji
  167. Prebiračević Veliša nastavnik bibliotekar u penziji
  168. Purić Nikola profesor ekonomske grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  169. Radević Budimirka nastavnik ruskog jezika
  170. Radović Biljana profesor sociologije
  171. Radović Veljko profesor geografije
  172. Radović Gordana profesor elektro grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  173. Radović Đorđije profesor tehnike i informatike OŠ Marko Miljanov
  174. Radović Jelena profesor tehnike i informatike OŠ Milovan Jelić
  175. Radović Ratka mašinski inžinjer
  176. Radonjiić Nikola profesor ekonomske grupe predmeta Srednja stručna škola
  177. Radonjić Sanja nastavnik engleskog jezika i književnosti OŠ Dušan Korać
  178. Raičević Ljiljana profesor engleskog jezika i književnosti OŠ Krsto Radojević
  179. Rakonjac Vera profesor elektro grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  180. Rakonjac Duška nastavnik razredne nastave OŠ Vladislav Sl. Ribnik
  181. Rakonjac Zagorka profesor srpskog jezika i književnosti OŠ Vladislav Sl. Ribnik
  182. Rakonjac Milka profesor ekonomske grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  183. Rakonjac Miodrag Beli nastavnik fizike i matematike u penziji
  184. Rakonjac Radojko organizator praktične nastave Srednja stručna škola
  185. Rakonjac Sanja profesor engleskog jezika i književnosti
  186. Rakočević Julija vaspitač JPU Dušo Basekić
  187. Rakočević Tanja profesor razredne nastave OŠ Aleksa Bećo Đilas
  188. Rahović Vasilija master profesor srpskog jezika i književnosti OŠ Aleksa Bećo Đilas
  189. Rečević Dragan nastavnik hemije i fizike OŠ Pavle Žižić
  190. Rečević Dragana profesor razredne nastave OŠ Pavle Žižić
  191. Rovčanin Vladan profesor elektro grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  192. Rovčanin Ljubo nastavnik istorije i geografije u penziji
  193. Rovčanin Olivera profesor informatike Srednja stručna škola
  194. Rudić Dubravka profesor ekonomske grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  195. Rudić Radmila profesor razredne nastave OŠ Aleksa Bećo Đilas
  196. Sarić Bulatović Zora profesor hemije u penziji
  197. Sekulić Dragica nastavnik bibliotekar OŠ Dušan Korać
  198. Simović Milosava profesor razredne nastave OŠ Krsto Radojević
  199. Simonović Dragan profesor elektro grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  200. Simonović Sandra profesor filozofije i sociologije Gimnazija Miloje Dobrašinović
  201. Simonović Svetlana učiteljica u penziji
  202. Slović Lidija profesor matematike
  203. Smolović Miloje profesor istorije i geografije
  204. Stanić Verica nastavnik istorije i geografije u penziji
  205. Stanić Janko nastavnik razredne nastave u penziji
  206. Stanić Marina profesor ruskog jezika i književnosti OŠ Aleksa Bećo Đilas
  207. Stanić Marica profesor italijanskog jezika i književnosti Gimnazija Miloje Dobrašinović
  208. Stanišić Biljana profesor razredne nastave OŠ Krsto Radojević
  209. Stošović Snežana nastavnik razredne nastave u penziji
  210. Suša Olivera nastavnik engleskog jezika i književnosti OŠ Braća Ribar
  211. Terzić Velimir nastavnik istorije i geografije u penziji
  212. Terzić Ljiljana nastavnik istorije i geografije u penziji
  213. Tomović Vijoleta profesor razredne nastave OŠ Dušan Korać
  214. Tomović Sanja profesor istorije i geografije
  215. Ćinćur Jelena profesor engleskog jezika i književnosti Srednja elektro ekonomska škola
  216. Ćinćur Radomir profesor istorije i geografije Srednja elektro ekonomska škola
  217. Ćorović Ljubinka profesor istorije Gimnazija Miloje Dobrašinović
  218. Ćorović Marija profesor razredne nastave
  219. Ćorović Ranko profesor ekonomske grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  220. Femić Dragomir Drašo profesor fizike u penziji
  221. Femić Jelena profesor razredne nastave OŠ Aleksa Bećo Đilas
  222. Femić Lazar profesor istorije i geografije OŠ Marko Miljanov
  223. Femić Predrag profesor fizičkog vaspitanja Gimnazija Miloje Dobrašinović
  224. Femić Radovan magistar istorijskih nauka
  225. Femić Slađana sekretarka-računovođa OŠ Aleksa Bećo Đilas
  226. Femić Slađana vaspitač JPU Dušo Basekić
  227. Folić Ljiljana profesor prehrambene grupe predmeta Srednja stručna škola
  228. Furtula Milka profesor mašinske grupe predmeta Srednja stručna škola
  229. Furtula Miodrag profesor mašinske grupe predmeta Srednja stručna škola
  230. Furundžić Mirjana vaspitač JPU Dušo Basekić
  231. Furundžić Snežana profesor flaute Škola za osnovno muzičko vaspitanje
  232. Fuštić Miodrag profesor istorije i geografije OŠ Aleksa Bećo Đilas
  233. Caković Nikola profesor razredne nastave OŠ Krsto Radojević
  234. Cvijović Ivana nastavnik muzičke kulture OŠ Braća Ribar
  235. Cvijović Slobodan profesor elektro grupe predmeta Srednja elektro ekonomska škola
  236. Cimbaljević Svetlana nastavnik razredne nastave OŠ Marko Miljanov
  237. Cmiljanić Milanka profesor ruskog jezika i književnosti
  238. Čović Mirjana profesor razredne nastave OŠ Aleksa Bećo Đilas
  239. Čurović Radmila učiteljica OŠ Marko Miljanov
  240. Šebek Verica Vera učiteljica u penziji
  241. Šebek Dragiša Dragan profesor srpskog jezika i književnosti u penziji
  242. Šebek Zoran profesor fizičkog vaspitanja Srednja elektro ekonomska škola
  243. Šebek Milosav učitelj u penziji
  244. Šebek Nada sekretarka u penziji
  245. Šebek Rajka profesor hemije Srednja elektro ekonomska škola
  246. Šebek Stevan profesor razredne nastave OŠ Vladislav Sl. Ribnik
  247. Šestović Jelena pedagog OŠ Marko Miljanov
  248. Šestović Mirjana profesor razredne nastave OŠ Krsto Radojević
  249. Španjević Milka profesor srpskog jezika i književnosti Srednja elektro ekonomska škola
  250. Španjević Olivera medicinska sestra JPU Dušo Basekić
  251. Šćekić Marko profesor fizičkog vaspitanja OŠ 9. Maj
  252. Šćekić Milimir profesor geografije Srednja elektro ekonomska škola
  253. Šćekić Radmila bibliotekar- profesor srpskog jezika Srednja elektro ekonomska škola
  254. Šćepanović Igor profesor fizičkog vaspitanja Srednja elektro ekonomska škola
  255. Šunjevarić Neda medicinska sestra
  256. Aleksandar Fatić profesor fizičkog
  257. Dragoljub Radović, nastavnik
  258. Jelka Veličković, profesor razredne nastave
  259. Dragana Leković, vaspitač
  260. Milovan Rakonjac, profesor likovne kulure
  261. Olivera Račević, profesor CSBiH
  262. Karadžić Marina,  profesor elektro grupe predmeta, Srednja elektro ekonomska škola,  B.Polje
  263. Prebiračević Uglješa, profesor istorije i geografije, Državni arhiv C. Gore, B.Polje
  264. Kosović Vlado, profesor umjetnosti, OŠ Aleksa Bećo Đilas, Mojkovac
  265. Jelić Snežana, vaspitač, JPU Dušo Basekić, B. Polje
  266. Vuković Milan, domar OŠ Nedakusi, B. Polje
  267. Janketić Šćekić Olivera, profesor srpskog jezika i književnosti, Gimnazija Miloje Dobrašinović, B. Polje
  268. Miladinović Vesna, vaspitač JPU Dušo Basekić,  B. Polje
  269. Bulatović Filip, profesor engleskog jezika i književnosti, B. Polje
  270. Drljević Nada medicinska sestra, JPU Dušo Basekić, B. Polje
  271. Kovačević Snežana, kuvar, JPU Dušo Basekić,  B. Polje
  272. Smolović Milorad, profesor istorije,  Mojkovac
  273. Ćetković Ida,  profesor pedagogije u penziji,  B. Polje
  274. Banković Ana, vaspitač,JPU Dušo Basekić,  B. Polje
  275. Đalović Zorka nastavnik fizike, u penziji,  B. Polje
  276. Zeković Milić, profesor matematike u penziji,  B. Polje
  277. Zeković Ivka, profesor informatike u penziji,  B. Polje
  278. Joksimović Ranka, nastavnica ruskog jezika, OŠ 9. Maj,  B. Polje
  279. Đukić Svetlana, nastavnica engleskog jezika u penziji,  B. Polje
  280. Koković Svetlana, profesor ruskog jezika i književnosti, OŠ Marko Miljanov,  B. Polje
  281. Furundžić Slobodan, profesor ruskog jezika i književnosti u penziji,  B. Polje
  282. Drašković Slavica, nastavnik muzičke kulture, OŠ Marko Miljanov,  B. Polje
  283. Kruščić Milenka, vaspitač u penziji, Mojkovac
  284. Femić Zoran, profesor fizičkog vaspitanja
  285. Palević  Danilo, profesor fizičkog vaspitanja
  286. Palević Dragan, profesor ruskog jezika i književnosti
  287. Leković Radosav, profesor srpskog jezika i književnosti
  288.  Femić Radosav, domar
  289.  Popović Marina, medicinska sestra
  290. Kovačević Mileva,  nastavnik srpskog jezika i književnosti
  291. Peruničić Luka, nastavnik
  292. Cvijović Olivera, profesor srpskog jezika i književnosti
  293. Radović Ljubinka, nastavnik fizike i OTO
  294. Ćorović Marko, nastavnik fizičkog vaspitanja
  295. Zlajić Slađana, profesor istorije
  296. Avramović Jelena, profesor srpskog jezika i književnosti
  297.  Ristić Kruna, nastavnik srpskog jezika i književnosti
  298. Ristić Milovan, nastavnik fizičkog vaspitanja
  299.  Krunić Ivana, profesor razredne nastave
  300. Radović Radmila, profesor hemije
  301. Čović Brana, učiteljica
  302. Duborija Olga, sekretar
  303. Duborija Nedeljko,  nastavnik matematike
  304. Ćorović Andrijana, profesor biologije
  305. Radojević Borka, profesor razredne nastave, OŠ Aleksa Bećo Đilas,  B.,Polje
  306. Miladinović Ratko, profesor ugostitenjske grupe predmeta, Srednja stručna škola, B.Polje
  307. Bugarin Aleksandra, vaspitač, JPU Dušo Basekić, B.Polje
  308. Novović Mila profesor srpskog jezika i književnosti, Srednja elektro ekonomska škola, B.Polje
  309. Stijović Arso  profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Braća Ribar, B.Polje
  310. Damjanović Danijela, profesor matematike, OŠ Vladislav Sl. Ribnik, B.Polje
  311. Stijović Marijana, profesor istorije, B.Polje
  312. Prebiračević Milinko, diplomirani muzički pedagog, Škola za osnovno muzičko vaspitanje, B.Polje
  313. Kordić Radoje, profesor kuvarstva, Srednja stručna škola, B. Polje
  314. Lješnjak Milena, profesor matematike OŠ Marko Miljanov, B. Polje
  315. Kovačević Dijana, pedagog, OŠ Vladislav Sl. Ribnik, B.Polje
  316. Drobnjak Srđan, profesor fizičkog vaspitanja, B.Polje
  317. Sošić Zoran, profesor srpskog jezika i književnosti, Srednja elektro ekonomska škola, B.Polje
  318. Novaković Milena, profesor razredne nastave, OŠ Braća Ribar, B.Polje
  319. Španjević Slobodana, nastavnik ruskog jezika u penziji, B.Polje
  320. Ljujić Milica, profesor engleskog jezika i književnosti, JPU Dušo Basekić, B.Polje
  321. Mrdak Biljana, vaspitač, Mojkovac
  322. Drobnjak Danijela, profesor engleskog jezika i književnosti, OŠ Šukrija Međedović, B.Polje
  323. Fatić Dragomir, profesor fizičkog vaspitanja u penziji, B. Polje
  324. Perović Ilinka, profesor razredne nastave, OŠ Marko Miljanov, B. Polje
  325. Veličković Lidija, medicinska sestra, JPU Dušo Basekić, B. Polje
  326. Sekulić Ksenija, nastavnik likovne kulture u penziji, B. Polje
  327. Golubović Mirjana, vaspitač, JPU Dušo Basekić, B.Polje
  328. Radović Nataša, profesor razredne nastave, OŠ Marko Miljanov, B.Polje
  329. Šuković Danijela, profesor srpskog jezika i književnosti, Srednja elektro ekonomska škola, B.Polje
  330. Kovačević Dragica, nastavnik istorije i geografije, OŠ Dušan Korać, B.Polje
  331. Vuković Svetozar, sekretar, OŠ Nedakusi   B.Polje
  332. Obradović Davor, profesor fizičkog vaspitanja, B.Polje
  333. Nedović Tatajana, pedagog, Srednja elektro ekonomska škola, B.Polje
  334. Krgović Gordana, profesor filozofije i sociologije, B.Polje
  335. Bošković Dušanka, učiteljica, OŠ Aleksa Bećo Đilas, B.Polje