Поштовани слушаоци Радио Светигоре, драги Архипастири, пастири, часни свештеници, монаси и монахиње, вјерна чеда наше Свете Цркве, драга браћо и сестре, у новом издању емисије из серијала „Катедра“, вашој пажњи и љубави препоручујемо да чујете занимљиво душекорисно предавање које је одржао Бранко Радунковић, славонац, појац, вјероучитељ, проповједник, вјероучитељ, умјетник и моделар са 314 реализованих изложби широм свијета, аутору књиге „Воља чини чуда“.
Бранко Радунковић говорио је на тему „Воља чини чуда – Богу је све могуће“.
Предавање је одржано са благословом Његовог Прессвештенства Епископа ваљевског г. Исихија у оквиру циклуса трибина „Православље и млади“ у организацији ЦО Ваљево при Саборном Храму Васкрсења Христовог.
На почетку предаавња протонамјесник Дејан Трипковић, уредник трибина, пожелио је добродошлицу Бранку Радунковићу и поздравио присутне.
Предавање смо преузели са Јутјуб канала епархије Ваљевске чијем уредништву и колегама , као и протонамјеснику Дејану Трипковићу, уреднику трибине „Православље и млади“, благодаримо на преузетом предавању.
Александар Вујовић